NAWIGACJA

Informacje o szkole Statut Patron Szkoły Pracownicy 2019/2020 Złota Księga Nasze sukcesy Biblioteka Menu, regulamin stołówki szkolnej ZEBRANIA Z RODZICAMI Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych Spis wychowawstw 2019/2020 Szkolny program wychowawczo- profilaktyczny Wymiana polsko-niemiecka KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nasze sukcesy

 

Nasze sukcesy - to zapis największych osiągnięć uczniów naszego gimnazjum w konkursach i zawodach. Dla lepszej przejrzystości podzielone zostały one na trzy grupy edukacyjne, artystyczne i sportowe.

 

 

 

 

I.  OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE

 

Rok szkolny 2017/2018 

Jakub Szczepaniak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 

opiekun Monika Musiał
 

Rok szkolny 2016/2017

 Jan Majchrzak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun Diana Hała

 Jan Majchrzak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Opiekun: Jadwiga Kwita

 

2.Łukasz Zarzycki - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Opiekun: Monika Musiał

3. Anna Majchrzak- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Opiekun: Jadwiga Kwita

4.  Wiktor Kuczyński Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Opiekun: Jadwiga Kwita

 

5. Anna Majchrzak - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun: Diana Hała

 

6. Maciej Antkowiak - Finalista Ponadwojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego Salamandra
                                                                                   Opiekun: Ewa Wojciechowska

7.  Michał Koberski - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

                                      Opiekun: Monika Musiał

8. Anna Majchrzak, Marek Owedyk i Wojciech Wenclik -  laureaci Powiatowego Konkursu "Kochajmy nasze małe ojczyzny"

9. Anna Majchrzak - I m. indywidualnie "Kochajmy nasze małe ojczyzny"  

  Opiekun: Ewa Wojciechowska

10. Anna Majchrzak Im. w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Opiekun: Ewa Wojciechowska

11. Julia May - bardzo dobry wynik w konkursie z języka angielskiego FOX 2013

Opiekun: Justyna Nowak

12. "Mój Pomysł na Biznes 2013" - Laureaci Konkursu Damian Ratajczak 3b i Paweł Lewandowski 1a

Opiekun: Renata Maciejewska

 

13. Paulina Pysiak  - laureatką konkursu  Państwowej Straży Pożarnej "Bezpieczni w każdej sytuacji"           

     Opiekun:  Ewa Wojciechowska

14. "Mój Pomysł na Biznes 2012" - Laureaci Konkursu Tomasz Gotowicki 3a i Marek Owedyk 2a

Opiekun: Renata Maciejewska

15. Julia Lipowicz - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Opiekun: Danuta Wache

16. Marek Owedyk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Opiekun: Monika Garcon

17. Kamila Romczyk -  wyróżnienie w konkursie historycznym "Najważniejsze wydarzenia mojego regionu"

                                                                                                                                    Opiekun: Monika Musiał

(organizator: Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg)

18. Zuzanna Nowik  - laureatką konkursu  „20-lecie Państwowej Straży Pożarnej”            

     Opiekun:  Ewa Wojciechowska   

19.  Anna Majchrzak -  I miejsce w  XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

           Opiekun:  Ewa Wojciechowska

 

20. Stanisław Sikorski –  laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego "Salamandra"2010/2011

                                                                                                            Opiekun: Ewa Wojciechowska

 

21. Patrycja Świergiel, Dawid Marcinkowski i Karolina Wroniecka –  laureaci ogólnopolskiego konkursu "Obszar Natura 2000 skarbem regionu"  

                                                                                                            Opiekun: Ewa Wojciechowska

 

22. Maciej Bieniaszewski, Zuzanna Rura i Katarzyna Majchrzak -  laureaci Powiatowego Konkursu "Kochajmy nasze małe ojczyzny"

                                                                                               Opiekun: Ewa Wojciechowska i Ewa Majchrzak

 

23. Maria Stachowiak -  wyróżnienie w konkursie historycznym "Wielcy ludzie mojej ojczyzny"

                                                                                                                                    Opiekun: Monika Musiał

(organizator: Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg)

 

 

24. Stanisław Sikorski –  laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego "Salamandra"2010/2011

                                                                                                            Opiekun: Ewa Wojciechowska

 

24. Patrycja Świergiel, Dawid Marcinkowski i Karolina Wroniecka –  laureaci ogólnopolskiego konkursu "Obszar Natura 2000 skarbem regionu"  

                                                                                                            Opiekun: Ewa Wojciechowska

 

25.  Maciej Bieniaszewski, Zuzanna Rura i Katarzyna Majchrzak -  laureaci Powiatowego Konkursu "Kochajmy nasze małe ojczyzny"

                                                                                               Opiekun: Ewa Wojciechowska i Ewa Majchrzak

 

26. Joanna Kubów –  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 2010/2011

                                                                                                            Opiekun: Monika Olejniczak

 

27. Joanna Kubów –  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 2010/2011

                                                                                                            Opiekun: Renata Maciejewska

28. Karolina Kiejnich –  dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX 2010”

(organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

                                                                                                            Opiekun: Julia Rogowicz

29. Stanisław Sikorski –  laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego "Salamandra"

                                                                                                            Opiekun: Ewa Wojciechowska

30. Karolina Kiejnich –  finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Języka Angielskiego

                                                                                                            Opiekun: Julia Rogowicz

31. Zuzanna Gorzelańczyk –  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

                                                                                                            Opiekun: Julia Rogowicz

32. Mikołaj Baryga –  finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

                                                                                                            Opiekun: Ewa Majchrzak

 

33. Michał Szyrner – dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX 2008”

(organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

    Opiekun:  Magdalena Okoń

34. Kacper Beisert – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX 2009”

(organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

Opiekun: Agnieszka Kuczyńska

 

35. Maria Dutkiewicz – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX 2009”

(organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

Opiekun: Magdalena Okoń

36. Felicja Weding –  finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

                                                                                                            Opiekun: Bożena Grzeszczyk

37. Zuzanna Gorzelańczyk – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX 2009”

(organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

38. Sandra Żrałka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

                                                         opiekun: Danuta Burdajewicz
          

39. Sandra Żrałka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

                                         opiekun: Małgorzata Siebert     

 

40.  Katharina Muszkieta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                                                                                         opiekun: Bożena Grzeszczyk

    

41. Katharina Muszkieta - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

(oraganizator: Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego)

                                                        opiekun: Bożena Grzeszczyk

 

42. Dariusz Brząkalski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                                                 opiekun: Małgorzata Siebert          

43. Weronika Niemyt - I miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
 
                                                                 

 

44. Krzysztof Ciszak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                                                      opiekun: Danuta Burdajewicz

 

45.  Dawid Humbla - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej

                                           opiekun: Wojciech Ciesielski

46. Grzegorz Głowacki - laureat  konkursu "Kangur Matematyczny"

(organizator: Wielkopolskie Towarzystwo Matematyczne)

                                                                         opiekun: Piotr Wache

 

47. Jakub Kasperek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

48. Dariusz Stelmaszewski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oswiaty w Pozaniu)

                                  opiekun ucznia - Joanna Dzieciatkowska

 

 

49. Jacek Latos - laureat Konkursu Wiedzy Religijnej

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty i Kuria Arcybiskupia w Poznaniu)

                                            opiekun ucznia - Jolanta Połczyńska

50. Natalia Piaskowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Pozaniu) 

                               opiekun uczennicy - Danuta Burdajewicz

 

51. Marta Kabsch - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                              opiekun uczennicy - Krystyna Małecka

 

52. Jan Majchrzak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                              opiekun  - Jadwiga Kwita

 

53. Łukasz Zarzycki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

(organizator: Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu)

                              opiekun  - Monika Musiał

 

II.  OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

 

1. Kinga Jakubowska - I miejsce w konkursie plastycznym "Ogień i woda -dwa żywioły"                    
(organizator: Starosta Powiatu Poznańskiego) 
           
                                                                      opiekun: A.Marcinowska-Lenartowicz

2. Natalia Grycka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Strażak-ratownik w akcji"
(organizator: Komendant Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Poznaniu)
   
                                                                      opiekun: A. Marcinowska-Lenartowicz

3. Agnieszka Wacławik i Małgorzata Dutkiewicz - I miejsce w konkursie "Mój pomysł na biznes"
(organizator: Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców) 
    
                                                                     opiekun: R. Maciejewska, B. Podhorecka

4. Anna Koralewska i Zuzanna Kupsik - III miejsce w konkursie "Mój pomysł na biznes"
(organizator: Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców) 
    
                                                                      opiekun: R. Maciejewska, B. Podhorecka

5. Marta Kaus - I miejsce w Konkursie Recytatorskim "Jesienna Zaduma"

6. Agnieszka Kabacińska i Joanna Stelmaszewska - II miejsce w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych
(organizator: Muzeum Etnograficzne w Poznaniu)                 
                                                                      opiekun: Małgorzata Jednac-Antkowiak

7. Natalia Bzdęga, Natalia Gracz- II miejsce w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych rok 2007
( organizator: Muzeum Etnograficzne w Poznaniu)              
                                                                      opiekun:Małgorzata Jednac-Antkowiak

8. Laura Belter- II miejsce w IX powiatowym konkursie piosenki dziecięcej „Stęszewska Triola 2009”  
(organizator:
Dom Kultury w Stęszewie)              
                                                                      opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

9. Joanna Kubów - II miejsce w IX powiatowym konkursie piosenki dziecięcej „Stęszewska Triola 2009”  
(organizator:
Dom Kultury w Stęszewie)              
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

10. Joanna Kubów - I miejsce w I Międzygminej Edycji Konkursu „Stęszewska Triola 2010”  
(organizator:
Dom Kultury w Stęszewie)              
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

11. Joanna Kubów - wyróżnienie w "Małym Festiwalu Piosenki Luboń 2010"
(organizator: Gimnazjum nr 1 w Luboniu i miasto Luboń

Honorowy patronat: Jan Grabkowski-Starosta Poznański)              
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

12. Anna Kubot - wyróżnienie w powiatowym konkursie wokalnym "Małym Festiwalu Piosenki 2012 w Luboniu"
(organizator: Gimnazjum nr 1 w Luboniu i miasto Luboń

Honorowy patronat: Jan Grabkowski-Starosta Poznański)          
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

13. Anna Kubot - II miejsce w powiatowym konkursie wokalnym "Małym Festiwalu Piosenki 2013 w Luboniu"
(organizator: Gimnazjum nr 1 w Luboniu i miasto Luboń

Honorowy patronat: Dariusz Szmyt - Burmistrz Miasta Luboń)              
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

14. Anna Kubot - III miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki "Wesołe Nutki 2013 w Garbach"
(organizator: GOK Gmina Krzykosy)         
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

15. Anna Kubot - wyróznienie w Przeglądzie Wokalistów "Rozśpiewana Gmina 2013"
(organizator: GOK Tarnowo Podgórne)         
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

16. Anna Kubot - wyróznienie w Przeglądzie Wokalistów "Rozśpiewana Gmina 2014"
(organizator: GOK Tarnowo Podgórne)         
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

17. Julia Tasiemska - wyróznienie w Przeglądzie Wokalistów "Rozśpiewana Gmina 2014"
(organizator: GOK Tarnowo Podgórne)         
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

18. Anna Kubot - III miejsce w powiatowym konkursie wokalnym "Mały Festiwal Piosenki w Luboniu 2014"
(organizator: Miasto Luboń)         
                                                                      Opiekun:
Agnieszka Kuczyńska

 

 

 

III. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2015/2016

III miejsce  w klasyfikacji na „Najbardziej usportowioną szkołę w Powiecie Poznańskim w roku szkolnym 2015/2016”

PŁYWANIE

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich – X miejsce

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Dziewcząt – III miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – III miejsce

 

UNIHOKEJ

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – IV miejsce

 

LEKOATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce –  awans do zawodów rejonowych             

II miejsce - bieg na 100m dziewcząt, II miejsce - bieg na 80mppł dziewcząt,

III miejsce - skok wzwyż chłopców sztafeta, III miejsce - sztafeta szwedzka dziewczat

Mistrzostwa Powiatu  w Indywidualnych Biegach Przełajowych  - VII miejsce

 

PIŁKA NOŻNA

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej – II miejsce

Finał Mistrzostw Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców – V miejsce

 

PIŁKA RĘCZNA

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt - II miejsce

 

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu  w Tenisie Stołowym  Chłopców – X miejsce

 

SZACHY

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu  w SzachachIII miejsce

 

ERGOMETR WIOŚLARSKI

Mistrzostwa Gminy Dziewcząt  - I miejsce  

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Dziewcząt - I miejsce

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

III miejsce  w klasyfikacji na „Najbardziej usportowioną szkołę w Powiecie Poznańskim w roku szkolnym 2014/2015”

 

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – I miejsce

 

UNIHOKEJ

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – III miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – III miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Chłopców – I miejsce

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju Chłopców - V miejsce

 

LEKOATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce –  awans do zawodów rejonowych        

Finał Rejonu w Lekkiej Atletyce w Poznaniu – awans do finałów wojewódzkich

 

PIŁKA NOŻNA

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej– III miejsce

Turniej Piłki nożnej o puchar Dyrektora szkoły w Rokietnicy – III miejsce

 

PIŁKA RĘCZNA

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt - III miejsce

 

PIŁKA SIATKOWA

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - III miejsce

 

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców – V miejsce

 

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Szachach – II miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach w Skokach – udział w zawodach

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

II miejsce  w klasyfikacji na „Najbardziej usportowioną szkołę w Powiecie Poznańskim w roku szkolnym 2013/2014”

 

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – I miejsce

 

UNIHOKEJ

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – III miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Dziewcząt – II miejsce

 

LEKOATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce –  awans do zawodów rejonowych                

I miejsce - sztafeta 4x100m. chłopców,  

III miejsce - skok wzwyż chłopców,

III miejsce - bieg na 2000 m. chłopców,

II miejsce - skok wzwyż dziewcząt,

II miejsce – bieg na 100m ppł. dziewcząt,

II miejsce – bieg na 100m ppł. dziewcząt

Finał Rejonu w Lekkiej Atletyce w Poznaniu – udział w zawodach

 

PIŁKA NOŻNA

Liga Mistrzów Szkół Gimnazjalnych - III miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej – III miejsce

 

PIŁKA RĘCZNA

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt – I miejsce

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców - II miejsce

 

PIŁKA SIATKOWA

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce

Półfinał Mistrzostw  Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - III miejsce

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

PŁYWANIE

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich – VI miejsce

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – I miejsce

UNIHOKEJ

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – I miejsce

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

PŁYWANIE

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich – V miejsce

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Dziewcząt – IV miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – I miejsce

 

UNIHOKEJ

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – II miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Dziewcząt – III miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju Chłopców – I miejsce

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju Chłopców – V miejsce

LEKOATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce -  awans do zawodów rejonowych

Finał Rejonu w Lekkiej Atletyce – awans do zawodów wojewódzkich

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce - 4 miejsce 100m p.pł./5 miejsce110m. p.pł.

8 miejsce  300m.

                                                              

ROK SZKOLNY 2010/2011

PŁYWANIE

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt – II miejsce

Finał Rejonu  w Sztafetach Pływackich Dziewcząt – V miejsce

BADMINTON

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Dziewcząt – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Dziewcząt – IV miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Badmintonie Chłopców – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Chłopców – I miejsce

UNIHOKEJ

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – II miejsce

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców – II miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Dziewcząt – III miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Chłopców – III miejsce

LEKOATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce -  awans do zawodów rejonowych

Finał Rejonu w Lekkiej Atletyce – IV miejsce- 600m/ I miejsce -300m p. płotki /

II miejsce -300m. p. płotki/ II miejsce - sztafeta szwedzka awans do zawodów wojewódzkich

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce – udział w zawodach            

  

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

·       Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt – II miejsce (20.11.2006r. Przeźmierowo)

Mistrzostwa Powiatu Chłopców – I miejsce (21.11.2006r. Kostrzyn)

·       Finał Rejonu Dziewcząt Poznań Teren - I miejsce (16.02.2007r. Śrem)

·       Finał Rejonu Chłopców Poznań Teren – I miejsce         

      (Przeźmierowo 15.02.2007r.)

 

     ROK SZKOLNY 2005/2006

 

·        Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt – IV miejsce

        ( 21.11.2005r. Przeźmierowo ) 

·       Mistrzostwa Powiatu Chłopców – IV miejsce (22.11.2004r. Kostrzyn)

 

 

         ROK SZKOLNY 2004/2005

 

·       Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt – I miejsce (15.11.2004r. Przeźmierow )

·       Mistrzostwa Powiatu Chłopców – III miejsce (16.11.2004r. Kostrzyn)

·       Mistrzostwa Rejonu Dziewcząt – II miejsce (13.04.2005r. Przeźmierowo)

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

·       Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt – I miejsce (27.11.2003r. Kostrzyn)

·       Mistrzostwa Powiatu Chłopców – III miejsce (28.11.2003r. Kostrzyn)

·       Mistrzostwa Rejonu Dziewcząt – I miejsce i awans do finału wojewódzkiego (30.03.2004 Przeźmierowo)

·       Finał Wojewódzki w Unihokeju Dziewcząt – V-VIII m

      ( 30.05.2004r Przeźmierowo )

 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

·       Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt – I miejsce (21.11.2002r Swarzędz)

·       Mistrzostwa Rejonu Dziewcząt – I miejsce i awans do finału wojewódzkiego (04.04.2003 Przeźmierowo)

·       Finał Wojewódzki w Unihokeju Dziewcząt – VI m (30.05.2003r Siedlec)

 

         

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

 

 

 ROK SZKOLNY 2004/2005

 

·       Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – I m
(24.02.2005r. Kórnik - Bnin)

·       Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – II m

( 0.03.2005r. Gniezno)

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

·       Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – III m

(03.03.2004r. Kórnik - Bnin)

 

 

 ROK SZKOLNY 2001/2002

 

·       Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – II m

(18.01.2001r. Przeźmierowo)

 

 

 

       PIŁKA SIATKOWA

 

 

 ROK SZKOLNY 2000/2001

 

 I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – II m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – I m.

 

 

Półfinał Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców – III m.

(20.02.2001r.)

 

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – III m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – II m.

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – III m.

(17.01.2002r. Murowana Goślina)

 

                     

       ROK SZKOLNY 2002/2003

 

III Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – III m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – III m.

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – III m.

(20.03.2003r. Murowana Goślina)

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – III m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – II m.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

V Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – II m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – III m.

 

Półfinał Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II m.

(08.03.2005r. Suchy Las)

 

Otwarte Mistrzostwa Gminy Tarnowo Podgórne w Piłce Siatkowej

Dziewcząt – I m. (20.11.2004r. Tarnowo Podgórne)

 

Finał Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt – II m.

(23.05.2005r. Szamotuły)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

VI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Przeźmierowie

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – dziewczęta – II m.

 

Gimnazjum w Przeźmierowie – chłopcy – III m.

                            

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
    ul. Wypoczynkowa 93
    Baranowo
    62-081 Przeźmierowo
  • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
    sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
    sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć