NAWIGACJA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2019/2020 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Ośrodek w Owińskach Niecodzienna pasja Uniwersytet Młodych Przyrodników Projekt spełniamy marzenia Miłośnicy Miasta Poznania Koło teratralne Piłka jednoczy ludzi Koło kulinarne z językiem angielskim Koło szachowe Rajd pieszy Warsztaty Językowe Angielskie Inspiracje

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2019/2020

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

KLUBY ZAINTERESOWAŃ I KOŁA NAUKOWE

w roku szkolnym 2019/2020

L.p.

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

1.

GEOGRAFICZNE
KOŁO TURYSTYCZNE
WŁÓCZYKIJE

EWA MAJCHRZAK

SOBOTNIE
ZAJĘCIA WYJAZDOWE

2.

KOŁO PRZYRODNICZO-BIOLOGICZNE
KLUB CZTEROLISTNEJ KONICZYNKI

EWA WOJCIECHOWSKA

SOBOTNIE
ZAJĘCIA WYJAZDOWE

3.

 

ZESPÓŁ MUZYCZNY

W RYTMIE SERCA

 

DIANA MATUSZAK

ŚRODA

12.45-16.15

AULA

4.

KOŁO MATEMATYCZNE
DLA UCZNIÓW KLAS  7 i 8
 PUŁAPKI UMYSŁU

DIANA MATUSZAK

CZWARTEK

15.30-16.15

124

5.

KOŁO MATEMATYCZNE
DLA UCZNIÓW KLAS  4,5,6
MAŁY PITAGORAS

DIANA MATUSZAK

CZWARTEK

14.35-15.20

124

6.

KOŁO KULINARNE
Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
LITTLE COOKS – MALI KUCHARZE

JOANNA DZIECIĄTKOWSKA

PONIEDZIAŁEK

13.45-14.30

WTOREK

13.45-14.30

SZKOLNA STOŁÓWKA

7.

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA KLAS 4-6
ŚLADAMI ANGIELSKICH BOHATERÓW

PAULINA OLESIŃSKA

CZWARTEK
13.45-14.30

127

8.

KOŁO ARTYSTYCZNE
DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH ZGRABNE RĄCZKI

AGNIESZKA WRÓBLEWSKA

CZWARTEK

14.40-15.25

 

028

 

9.

 

KÓŁKO SZACHOWE
DLA KLAS MŁODSZYCH

 

ALICJA WINIARSKA

PONIEDZIAŁEK

12.45-13.30

AULA

10.

KOŁO CHEMICZNE

POZYTON

KAROLINA JUNIK

WTOREK

15.30-16.15

122

11.

ODYSEJA UMYSŁU
DLA UCZNIÓW KLAS 6

JOLANTA GDOWSKA

PONIEDZIAŁEK

13.35-15.10

027

12.

KOŁO MATEMATYCZNO
-PRZYRODNICZE
DLA UCZNIÓW KLAS 1
LABORATORIUM PITAGORASA

ALEKSANDRA JAWORSKA

WTOREK

13.35-14.20

021

13.

KOŁO DZIENNIKARSKIE  

TOMASZ CIERZNIAK

 

CZWARTEK

14.40-15.25

 

025

14.

KOŁO TEATRALNE

BERNADETA PODHORECKA

 

PONIEDZIAŁEK 13.30-14.30

KLASY 6

 

CZWARTEK

13.30-14.30 DZIECI MŁODSZE

 

AULA

 

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ZAJĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

L.p.

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN

UCZNIOWIE

PROWADZĄCY

1.

PIŁKA SIATKOWA

KLASY IV-VIII

CZW  15.30 – 16.15

DZIEWCZĘTA

I CHŁOPCY

mgr Daria Rakoczy

2.

TANIEC

KLASY IV-VIII

CZW  14.45 - 15.30

DZIEWCZĘTA

I CHŁOPCY

mgr Daria Rakoczy

3.

PIŁKA RĘCZNA

PT  14.40 – 15.25

DZIEWCZĘTA

I CHŁOPCY

 

mgr Jolanta

Gdowska

4.

PIŁKA NOŻNA

PN 13.40 – 15.10

WT 14.45 – 15.30

WT 15.30 – 17.00

CZW  14.45 – 15.30

CZW 15.30 – 17.00

KLASY 4-8

KLASY 1-2

KLASY 4-8

KLASY 1-2

KLASY 4-8

mgr Jacek

Szewczyński

5.

UNIHOKEJ

 

PN  14.45 – 16.15

WT   17.00 – 18.30

ŚR   16.15 – 17.45

PT 15.30 – 17.00

DZIEWCZĘTA

I CHŁOPCY

mgr Marek

Świerczyński

6.

BADMINTON

 

PN  16.15 – 17.45

ŚR 14.45 – 16.15

CZW 16.15 – 17.45

DZIEWCZĘTA

I CHŁOPCY

mgr Marzena

Świerczyńska

7.

ZAJĘCIA SPORTOWE

PN 13.45 – 14.30

KLASA 2 A

 

mgr Daria Rakoczy

8.

ZAJĘCIA SPORTOWE

CZW 13.45 – 14.30

KLASA 2 B

 

mgr Marzena Świerczyńska

     

9.

ZAJĘCIA SPORTOWE

PT 12.50 – 13.35

KLASA 1 A

 

mgr Jacek Szewczyński

10.

ZAJĘCIA SPORTOWE

PT 13.45 – 14.30

KLASA 1 B

 

mgr Marek Świerczyński

11.

ZAJĘCIA SPORTOWE

CZW 12.50 – 13.35

KLASA 1 C

 

mgr Jolanta Gdowska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
    ul. Wypoczynkowa 93
    Baranowo
    62-081 Przeźmierowo
  • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
    sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
    sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć