NAWIGACJA

Informacje o szkole Statut Patron Szkoły Pracownicy 2019/2020 Złota Księga Nasze sukcesy Biblioteka Menu, regulamin stołówki szkolnej ZEBRANIA Z RODZICAMI Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych Spis wychowawstw 2019/2020 Szkolny program wychowawczo- profilaktyczny Wymiana polsko-niemiecka KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Złota Księga

ZŁOTA KSIĘGA to uczniowie, którzy od 2002 roku zostali przez Radę Pedagogiczną uhonorowani tytułem "Wzorowy Uczeń Gimnazjum"

Aby znaleźć się w tym doborowym towarzystwie należy przez trzy kolejne lata nauki otrzymać średnią ocen przynajmniej 5,0 i wzorowe zachowanie

 

OTO NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH:

Rok 2001/2002

 Rok 2002/2003

 Rok 2003/2004

Rok 2004/2005

 Kl. 3B

Sandra Bieniewska

Krystyna Grala

Rafał Jasina

Mikołaj Zimny

 Kl. 3C

Agnieszka Kutzner

Bartosz Pazgrat

Iwona Zagórska

 Kl. 3D

Dariusz Duda

Katarzyna Kaprykowska

Beata Kubiak

Kamila Pałaszewska

Natalia Piaskowska

Wojciech Płotnicki

Daniel Wilusz

 Kl.3E

Natalia Kwaśna

Rafał Kabaciński

Paweł Leśniak

 

 Kl. 3B

Marta Kabsch

 Kl. 3C

Emilia Stopa

Dariusz Stelmaszewski

 Kl. 3D

Bartosz Dembiński

Grzegorz Głowacki

Michał Kaczmarek

Emilia Kulikowska

Jacek Latos

Magdalena Okupniak

Katarzyna Piechocka

Oliwia Zimniewska

 Kl. 3E

Karolina Binkowska

Agata Talaga

 

 Kl. 3A

Michał Burdajewicz

Weronika Binkowska

Marta Krawczyk

Andrzej Gasenko

Mikołaj Gut

Mateusz Stachowiak

 Kl. 3B

Tomasz Tokarek

Szymon Cierniewski

 Kl. 3C

Agnieszka Buczma

Karolina Pempera

Danuta Stachowiak

 Kl. 3D

Zuzanna Górczak

Aleksandra Hoffmann

Bartosz Wlaźlak

 Kl. 3E

Krzysztof Duszczyk

 

 Kl. 3C

Anna Kubalewska

Patrycja Zbierska

Kinga Malinowska

Krzysztof Spisak-Spisacki

 Kl. 3D

Mateusz Bączyk

Krzysztof Ciszak

Paula Krawiec

Marta Maciejewska

Barbara Mueller

Marcin Przybylski

Ewelina Róg

 Kl. 3E

Jędrzej Smętek

 

Rok 2005/2006

 Rok 2006/2007

 Rok 2007/2008

Rok 2008/2009

 Kl. 3A

Małgorzata Dutkiewicz

Agnieszka Malinowska

Witold Tokarek

 Kl. 3B

Martyna Liczbińska

Mateusz Mysior

Agata Okupniak

 Kl. 3C

Dawid Humbla

Dariusz Lejk

Anna Pudelska

Aleksandra Siuda

 Kl. 3D

Magdalena Kaźmierczak

Daria Ludek

Maria Nowak

 Kl. 3E

Anna Grobelna

Natalia Grycka

Bartosz Kamiński

Ewa Najdek

 

 Kl. 3B
Sandra Bzdęga

Małgorzata Eliks

Martyna Garczyk

Roksana Piechocka

Marta Rassek

Olga Wache

Magdalena Sibilska

Marta Przybylska

 Kl. 3C
Marta Kaus

Klaudia Hajduk

Anna Nawrot

Julia Przybylska

Marta Kostecka

 Kl. 3D
Maria Przybył
 Kl. 3E
Dariusz Brząkalski

Katarzyna Głowacka

Atena Korbas

Zuzanna Kupsik

Małgorzata Marciniak

 

 Kl. 3A
Paulina Staszewska
Łukasz Bączyk
 Kl. 3B
Kamila Falbierska
Natalia Brachaczek
 Kl. 3C
Marta Gut
Monika Paszkiewicz
 Kl. 3D
Karolina Antkowiak
Jacek Bera
Anna Czerwińska
Marta Frankowiak
Dorota Mysior
Sandra Żrałka
 Kl. 3E
Agnieszka Biedalak
Małgorzata Górczak
Kamil Gronowski
Joanna Kimmel
Weronika Niemyt
Daria Okupska
Marta Resińska

 

 Kl. 3A
Karolina Jarecka

Krystyna Kabsch

 KI. 3B

Natalia Bzdęga

Patryk Korowajski

Agnieszka Lisiecka

Paweł Posadzy

Michał Szyrner

Roksana Wiśniewska

 KI. 3C

Anna Dąbek

Kalina Dwornik

Tomasz Krzyżagórski

Iwona Najdek

Rok 2009/2010

 Rok 2010/2011

 Rok 2011/2012

Rok 2012/2013

 Kl. 3A
Zuzanna Bartosik

Magdalena Bączyk

Marcin Biedalak

Marcin Bieniaszewski

Karolina Maciejewska

Andrzej Nowak

Roksana Skowrońska
 Kl. 3B
Karolina Kiejnich

Bartosz Szczefanowicz
Sławomir Wenclik

 Kl. 3C
Michał Hejduk

Adrianna Papierz

Sandra Szukała
 Kl. 3D
Justyna Kulczyńska

Emilia Gucia-Kupka

Jakub Gabory

 

 Kl. 3A
Natalia Krynicka

Joanna Włodarczyk

Karolina Paszkiewicz

Magdalena Wieloch

 Kl. 3B
Joanna Kubów

Marta Pilarczyk

Paweł Kaczmarek

 Kl. 3C
Kacper Beisert

Adrianna Czernicka

Zuzanna Grądalska

 Kl. 3D
Kacper Adamek

Monika Brzozowska

Sara Król

Klaudia Wujec

 Kl. 3E
Monika Koska

Magdalena Krupka

Ewa Lewandowska

 

 Kl. 3A

Maria Stachowiak

 Kl. 3B

Natalia Bujny

Zuzanna Cieślewicz

Mikołaj Gburczyk

Paulina Salecka

Ewa Sztukiewicz

Marta Żak

 Kl. 3C

Natalia Siminiak

Ewelina Stajniak

Robert Szary

 Kl. 3D

Wojciech Burdajewicz

Beata Bylińska

Katarzyna Majchrzak

Minika Glabus

Marta Przywecka

Agata Rumińska

Wojciech Urbański

 Kl. 3E

Katarzyna Lesińska

Karolina Wroniecka

 

 Kl. 3A

Tomasz Gotowicki

Filip Paul

 Kl. 3B

Zuzanna Bera

 Kl. 3C

Maciej Dybizbański

 Kl 3D

Tomasz Urbanowski

 Kl. 3E

Zuzanna Nowik

Weronika Pujanek

Patrycja Świergiel

 

 

 

Rok 2013/2014

 Rok 2014/2015

Rok 2015/2016  

 Kl. 3A
Kacper Michalski
Damian Nowak     Katrzyna Stachowiak
 Kl. 3B 
Julia Garczyk
 Kl. 3C
Martyna Chmielewska Julia Meroń             Joanna Woźniak            Kl. 3D
Maciej Bieniaszewski Maciej Dymczyk
Mateusz Lemanowicz Sylwia Nowak   Magdalena Świerczyńska Weronika Urbaniak     Julia Urbańska     Wojciech Wenclik
Michał Zachura

 Kl. 3A

Justyna Skierska

 Kl. 3B

Dominika Kasperska

 Kl. 3C

Maciej Antkowiak

Zuzanna Kaczmarek

Michał Koberski

Wiktor Kuczyński

Anna Majchrzak

Emilia Zygarłowska

 Kl. 3D

Igor Borowski

Krzysztof Kornowicz

Mateusz Michalak

Aleksandra Zielińska

 Kl. 3E

Błażej Sepioł

 

 

 

 

 Kl. 3A

Barbara Bartkowiak

Weronika Kuffel

Michalina Łysiak

Maria Musielak

Julia Wasilewska

 Kl. 3B

Katarzyna Siminika

Filip Skuratowicz

Agata Zdrojewska

 Kl. 3C

Magdalena Michalska

Julia Niemierko

Justyna Sikora

Zuzanna Stachowiak

Marta Wasela

 Kl. 3D

Angelika Heinze

 Kl. 3E

Magdalena Burdajewicz

Żaklina Cieślak

Oliwia Judkowiak

Olga Kaczmarek

Filip Kowalczuk

Kuba Kryszczyński

Filip Pawlicki

Natalia Ptak

Marta Torgowska

Weronika Wasyl

Magdalena Zachura

Łukasz Zarzycki

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
    ul. Wypoczynkowa 93
    Baranowo
    62-081 Przeźmierowo
  • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
    sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
    sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć