NAWIGACJA

 • Rekrutacja do klasy 1

  W zakładce REKRUTACJA 2020 publikujemy listę uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy 1. Prosimy rodziców przyszłorocznych klas 1 do zapoznania się z komunikatem

 • Ważna informacja dla Rodziców

  W związku z rozpoczęciem zdalnej edukacji, każdy uczeń powinien systematycznie przeglądać wiadomości na swoim uczniowskim koncie w systemie LIBRUS. Jeśli uczniowie zapomnieli lub zgubili hasło proszę je ponownie aktywować na swoim, rodzicielskim koncie. W wiadomościach została przesłana Państwu instrukcja, jak to zrobić. Ci z Państwa, którzy nie mogą się zalogować do swoich rodzicielskich kont na LIBRUSIE, a dzieci zgubiły lub zapomniały swoje hasło, mogą przesłać wniosek o login i hasło do tego konta na adres: dyrektorspbaranowo@gmail.com . W celu weryfikacji  nadawcy proszę podać w mailu swoje imię i nazwisko, imię i klasę dziecka, PESEL dziecka i swój numer telefonu.         Piotr Burdajewicz – dyrektor szkoły

 • List Pani Wicewójt do Rodziców, Uczniów i Nauczycieli

  Tarnowo Podgórne, 13 marca 2020 r.

  Drodzy Rodzice/Prawni Opiekunowie,

  Prezes Rady Ministrów wprowadził specjalne obostrzenia związane z zapobieganiem szybkiemu rozpowszechnianiu się koronawirusa w Polsce.
  W związku z tym od 16 do 25 marca wszystkie placówki pozostaną zamknięte, co oznacza, że nie będą w nich odbywać się żadne zajęcia – ani dydaktyczne, ani opiekuńcze.
  W tym trudnym czasie nauczyciele będą wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu.    

   

  Szanowni Państwo,
  zachęcajcie dzieci do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodreczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

  Jeśli mają Państwo dziecko w wieku do 8 lat, jednemu z rodziców/prawnych opiekunów przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS (www.zus.pl). Proszę przekazać osobom, które będą opiekować się Państwa dziećmi, podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
   

  Drodzy Uczniowie,
  proszę pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).
  Przerwa w funkcjonowaniu Waszej szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, zatem odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć. Przeczytajcie ulubione książki, uzupełniajcie wiadomości lub rozwijajcie kompetencje. Skorzystajcie przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Waszych nauczycieli.

  Proszę o śledzenie informacji przekazywanych przez elektroniczne dzienniki oraz zamieszczanych na stronach internetowych szkoły i Gminy.

  Ewa Noszczyńska-Szkurat

  I Zastępca Wójta

  Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.

  Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa i higieny. Rygorystycznie przestrzegaj higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz. Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

  Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

  Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus
  Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!
  Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

   

   

  Drodzy Nauczyciele,

  od 16 do 25 marca wszystkie placówki zostaną zamknięte, co oznacza, że nie będą się w nich odbywać żadne zajęcia – ani dydaktyczne, ani opiekuńcze. W związku z tym zachęcam i proszę nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie proszę o objęcie opieką przygotowujących się do egzaminów ósmoklasistów i maturzystów oraz udostępnianie im niezbędnych materiałów.

  Przypominam, że w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty nauczyciele pozostają do dyspozycji dyrektorów placówek. Mogą w tym czasie przebywać poza placówką.

  Materiały do samodzielnej nauki znajdują się na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej: epodreczniki.pl . Są to materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki dla uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych i zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych. O tym rozwiązaniu poinformowałam też rodziców w osobnej wiadomości.

   

  Liczę na Państwa współpracę i zrozumienie

   

  Ewa Noszczyńska-Szkurat

  I Zastępca Wójta

 • INFORMACJE PILNE

  ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DO 25 MARCA

  Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji od jutra 12 marca do 25 marca zostają zawieszone zajęcia szkolne. W czwartek i piątek 12 i 13 marca dla dzieci, których rodzice nie mogą zorganizować opieki, szkoła prowadzić będzie zajęcia opiekuńcze. Dzieci z objawami przeziębienia i grypy nie będą przyjęte. Od poniedziałku 16 marca szkoła zostanie całkowicie zamknięta. Trzecia części próby egzaminu 8-klasisty z j. angielskiego nie odbędzie się. O dalszych działaniach szkoły będziemy informować na tej stronie internetowej i przez komunikator dziennika elektronicznego LIBRUS. 

  Od poniedziałku szkoła będzie całkowicie zamknięta. PROSIMY O KIEROWANIE PISM I WNIOSKÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: sekretariat@spbaranowo.pl 

   

  Prosimy śledzić informacje na stronie MEN (link poniżej)

 • Projekt Edukacyjny Mały Medyk

  Zajęcia warsztatowe z udzielania pierwszej pomocy

 • REKRUTACJA DO KLAS 1 oraz "DRZWI OTWARTE"

  02 MARCA ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO KLASY 1 i 4

  DRZWI OTWARTE SZKOŁY - 02 MARCA 2020

  SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE "REKRUTACJA 2020"

 • PROJEKT EDUKACYJNY

  PRZYBYŁY NOWE MIESZKANIA
  DLA BARANOWSKICH PTAKÓW

 • WYCIECZKA DO OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ

 • LUTY W ŚWIETLICY

 • Kiermasz dla Jasia

 • Spotkanie z Panem Marcinem Koziołem

 • Czym zajmuje się INNOWATOR ?

 • PIŁKA RĘCZNA

  NASZE DZIEWCZYNY IV

 • KARNAWAŁOWY BALIK KLAS I i II

 • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

 • BEZPIECZNE FERIE

  BEZPIECZNIE NA STOKU, NAD WODĄ, W DOMU 

 • Wybieramy szkoły średnie

  Spotkanie z przedstawicielami Liceum w Tarnowie Podgórnym

 • Wiersze spod biurka

 • Z „Wiatrem w żagle” – - 28 finał WOŚP 2020

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć