Informacje o szkole Statut Patron Szkoły Pracownicy 2019/2020 Złota Księga Nasze sukcesy Biblioteka Menu, regulamin stołówki szkolnej ZEBRANIA Z RODZICAMI Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych Spis wychowawstw 2019/2020 Szkolny program wychowawczo- profilaktyczny Wymiana polsko-niemiecka KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs Języka Angielskiego

Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych w szkolnym konkursie języka angielskiego. Mali podróżnicy musieli odwiedzić 11 stacji zadaniowych nazwanych tak, jak największe europejskie stolice i  rozwiązać, znajdującą się przy każdej z nich, angielską  łamigłówkę.  Przemieszczając się między stacjami, uczniowie w parach, uzupełniali krzyżówkę, układali wyrazy z piankowych liter oraz malowali potwora zgodnie z instrukcją.  Na wszystkich uczestników czekał dyplom, słodki poczęstunek oraz gry językowe ufundowane przez Radę Rodziców. Za pomoc w przygotowaniu konkursu bardzo dziękujemy Pani Annie Warmuz, która jest  przedstawicielką Rady Rodziców, mamą Weroniki i Wiktorii oraz filologiem języka angielskiego.