• ZAPISY DO KLAS 1

Dyrektor Szkoły ogłasza zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkolnym w dniach 01 - 12 marca br.

Szczegóły w zakładce "Zapisy i rekrutacja do klas pierwszych 2021"

• Konkurs literowania w języku angielskim

• OBIADY

TU SPRAWDZISZ MENU NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

• Baliki karnawałowe klas 1-3

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 2 lutego Dniem Pozytywnego Myślenia

• ŚWIETLICA W STYCZNIU

• Kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego

• Spotkanie z podróżnikiem p. Pawłem Kilenem

• ZIMOWISKO 2021

• 18 STYCZNIA KLASY 1-3 WRACAJĄ DO SZKOŁY

Zgodnie z decyzją władz oświatowych 18 stycznia 2021 klasy 1-3 wracają do szkoły. Nauka odbywać się będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa MEiN, MZ i GIS. Organizacja pracy będzie bardzo zbliżona do tej, która obowiązywała od 01 września 2020. Szczegóły pracy omówią dodatkowo wychowawczynie klas na najbliższych spotkaniach z rodzicami w trybie on-line. Uruchamiamy także świetlicę szkolną na dotychczasowych zasadach (dla zapisanych we wrześniu uczniów) oraz obiady. Szczegóły dotyczące aktualnych procedur bezpieczeństwa umieszczone zostały w zakładce COVID-19, a zasady pracy świetlicy i zamawiania obiadów w zakładce ŚWIETLICA na naszej stronie internetowej.

• Wójt ogłosił terminy rekrutacji do klas 1

Wójt Gminy Tarnowo Podgórnre ogłosił terminy rekrutacji do klas 1 na rok szkolny 2021/2022. Treść zarzadzenia umieściliśmy w nowej zakładce REKRUTACJA DO KL 1 - 2021. W zakladce tej umieszczać będziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczace zapisów dzieci do klas 1.

• Obiady 2021

Informujemy, że od 1 stycznia 2021 stawka za obiad wynosi 7zł

• Życzenia świąteczno - noworoczne

• A może w tym roku choinka z recyklingu ?

• Zbiórka darów do domów dziecka

„Każdy duży i silniejszy pod opiekę bierze mniejszych!”

Małgorzata Strzałkowska

• INFORMACJA W SPRAWIE PÓŁKOLONII

Dyrektor Szkoły informuje, że w drugim tygodniu ferii szkolnych (11-15 stycznia 2021) zostaną zorganizowane w Szkole półkolonie dla dzieci z klas 1-4. Koszt dla rodzica to 100,- zł. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8.30 -14.30. Warunkiem przyjęcia jest złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (do pobrania poniżej) w sekretariacie szkoły oraz wpłacenie należnej kwoty na wskazane konto. Ilość miejsc jest ograniczona (do 24 osób). O przyjęciu decyduje kolejność złożenia deklaracji. Wpłatę na wskazane konto wykonać będzie można dopiero w dniach 04-05 stycznia 2021 po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia wniosku (nie wcześniej).

Wzór karty kwalifikacyjnej - do pobrania:

Karta_kwalifik_wypoczynku_2020.docx​​​​​​​

• Szkolny Konkurs SLEEVEFACE

• Matematyczny Kalendarz Adwentowy

»Matematyczny Kalendarz Adwentowy« to internetowy konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. W każdy dzień adwentu o godzinie 18:00 publikowne będzie zadanie matematyczne, którego rozwiązanie  można przesłać do godziny 16:00 dnia następnego za pomocą formularza internetowego znajdującego na tej stronie.

Pierwsze zadanie opublikowane zostanie w niedzielę 29 listopada 2020 roku o godzinie 18:00.

link do kalendarza:

strona: