• STRAJK ZAWIESZONY !!!

W związku z decyzją władz krajowych ZNP o zawieszeniu strajku od soboty, informuję Państwa, że od poniedziałku 29 kwietnia br. wznawiamy planowe zajęcia szkolne.
    Piotr Burdajewicz - dyrektor szkoły.

• Pierwszaki zdobywają Ławicę - Obrazek 1

W czwartek 4.04.19r. uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do portu lotniczego Poznań Ławica.

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019 - Obrazek 1

DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH OD KOMISJI EGZAMINACYJNYCH I RADY RODZICÓW

P O W O D Z E N I A

• STRAJK – NOWE INFORMACJE

Szanowni Rodzice

Wobec sytuacji, że cześć rodziców nie ma możliwości odczytania komunikatów z systemu LIBRUS i pojawiających się wątpliwości, co do zapewnienia opieki dzieciom podczas egzaminów (10-17 kwietnia) uprzejmie informuję, że ZAPEWNIAMY OPIEKĘ WSZYSTKIM DZIECIOM, KTÓRYCH RODZICE ZŁOŻYLI WCZEŚNIEJ STOSOWNĄ DEKLARACJĘ.

EGZAMINY ODBYWAJĄ SIĘ PLANOWO.

Piotr Burdajewicz - dyrektor szkoły

• KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY DO RODZICÓW W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY W CZASIE STRAJKU

Szanowni Rodzice.

W związku z potwierdzeniem przez Zarząd Oddziału ZNP akcji strajkowej, informuję że od dnia 08 kwietnia br. do odwołania w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów Baranowie nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne. W dniach 8 i 9 kwietnia zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze tylko dla uczniów, którzy są zapisani do świetlicy a rodzice nie mogą w tych dniach zaopiekować się dziećmi. W takiej sytuacji należy dodatkowo potwierdzić  pisemnie  konieczność skorzystania z opieki  poprzez dostarczenie zgłoszenia  do kierownika świetlicy – Pani Ewy Majchrzak.  Zgłoszenie prosimy dokonać osobiści lub przez system dziennika Librus. Prosimy w tym zgłoszeniu zaznaczyć także, czy w tych dniach dziecko skorzysta z obiadu. Pozostałe obiady zostaną odwołane.

Ze względu na przeprowadzane egzaminy gimnazjalne i egzaminy ośmioklasistów od 10 kwietnia do 17 kwietnia szkoła nie jest w stanie zapewnić żadnej opieki nawet najmłodszym dzieciom. Od 18 do 23 kwietnia zajęcia nie odbywają się ze względu na wiosenną przerwę świąteczną.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w tej niezwykle trudnej - dla całego środowiska oświatowego - sytuacji.

Piotr Burdajewicz - dyrektor szkoły

• Lekcja w Muzeum Archeologicznym - Obrazek 1

KLASY 4A i 4B PRZENISOŁY SIĘ DO STAROŻYTNEGO EGIPTU

• SEBASTIAN PÓŁTORAK Z KLASY 8A
    MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW DO LAT 14 W SZACHACH

MAMY MISTRZA - Obrazek 1

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY - Obrazek 1

21 marca rozmaitymi barwami przywitaliśmy Panią Wiosnę

• ZMIANY W LICZBIE WYBIERANYCH SZKÓŁ, ZASADY REKRUTACJI

• ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO KL. 1 i 4 i 7

W dniach od 05 do 13 marca br. odbywają się ZAPISY DO KLAS 1, 4 i 7. Zapisu można dokonać w godzinach pracy sekretariatu tj. od godz. 8.00 do 16.00.

W dniach 07 marca (czwartek) i 12 marca (wtorek) przedłużamy godziny zapisu do 18.00.

Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i opinie poradni psychologiczno-pedagogicznej (jeśli dziecko taką posiada)

• DRODZY TRZECIOKLASIŚCI
    I ÓSMOKLASIŚCI

JEŚLI JESZCZE NIE WIECIE JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ