NAWIGACJA

 • ZDALNA ZBIÓRKA KARMY

  ZOBACZCIE JAK NA ODLEGŁOŚĆ UDAŁO NAM SIĘ POMÓC

 • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w im. Polskich Noblistów w Baranowie informuje, że zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającym  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  (Dz.U. 2000 poz. 1960)  od poniedziałku, 9.11. 2020r. do 29.11.2020r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne w szkole dla uczniów wszystkich klas. Zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej. Zasady pracy klas 1-3 przekażą wychowawcy, zasady pracy klas 4-8 nie ulegają zmianie. 

  Dla uczniów klas I-III, których rodzice są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Szkoła zapewni opiekę w świetlicy szkolnej od 12.11.2020.

  Aby uzyskać opiekę należy do 10 listopada złożyć pisemny wniosek do dyrektora szkoły.

  W dniach 09 i 10 listopada br.  ze względu na pozostawanie pracowników świetlicy na kwarantannie lub w izolacji domowej świetlica nie będzie czynna.

   

   

 • Światowy Dzień Origami

 • KOMUNIKAT DYREKTORA

  Szanowni Państwo.
  W związku z ogłoszeniem przez Rząd zmiany w systemie nauki w szkołach podstawowych informuję, że szczegóły pracy szkoły zostaną ostatecznie ustalone podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Pedagogicznej i przekazane Państwu w formie KOMUNIKATU w dniu jutrzejszym do godziny 12.00.
  Proszę śledzić informacje w poczcie dziennika Librus i komunikaty na stronie internetowej szkoły.

  Dyrektor Szkoły
  Piotr Burdajewicz

  Baranowo, 23.10.2020 godz. 13.00

 • COVID-19 KOMUNIKAT DYREKTORA

  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie informuje, że w dniu 07 października br. otrzymaliśmy wiadomość o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z uczniów naszej szkoły. Po konsultacji z poznańskim oddziałem SANEPID i władzami Gminy zarządzono kwarantannę dla  klasy zakażonego ucznia. Realizacja zajęć lekcyjnych w danej klasie odbywać się będzie w systemie edukacji zdalnej.  Pozostałe klasy i nauczyciele pracują bez zmian, w systemie stacjonarnym.

  Prosimy rodziców o  wyposażenie uczniów w maseczki ochronne i zwrócenie uwagi na konieczność jej noszenia w przestrzeniach wspólnych oraz zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego w szkole i poza nią.

  Zarzadzenie dyrektora o czasowym zawieszeniu zajęć: Zarzadzenie_15_2020-10-09_120342.pdf​​​​​​​

 • Sprzątanie świata

 • NOC ZAWODOWCÓW - ZAPRASZAMY

  WSZYSTKIE SPOTKANIA ON-LINE

 • Rajd terenowy „Znawca zasad ruchu drogowego”

 • ZBIÓRKA KSIĄŻEK W RAMACH AKCJI ZACZYTANI

 • ZEBRANIA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  ZAPRASZAMY

 • UWAGA! NOWE ZASADY ZAMAWIANIA OBIADÓW

  UWAGA!

  Zmiana sposobu zamawiania obiadów dla uczniów

  Aby zamówić obiady dla dziecka należy zarejestrować się przez internet i zalogować na stronie www.okobiad.pl

  Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: ŚWIETLICA - OBIADY

   

 • Procedury bezpieczeństwa w czasie COVID-19

  Dyrektor szkoły informuje, że w zakładce COVID-19 umieszczone zostały prcedury bezpieczeństwa i zasady funkcjonowania szkoły w czasie epidemi koronawirusa COVID-19

  Prosimy o zapoznanie się z tymi zasadami.

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

  30.08.2020  /NIEDZIELA/ -   GODZ.10.30 – MSZA ŚWIĘTA W KOŚCIELE PARAFIALNYM w BARANOWIE

   

  01.09.2020 /WTOREK/ 

  SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH

  KLASY 1 – 3      GODZ. 8.30 – 10.00

  KLASY 4 – 8      GODZ. 9.00 – 10.00

   

  Szczegółowe informacje dotyczące organizacji rozpoczęcia roku szkolnego przekazane zostaną rodzicom i uczniom przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny Librus.

 • KARTY PEKA - WAŻNE !!!

  Rada Gminy Tarnowo Podgórne w dniu 28 lipca 2020 r. podjęła uchwałę Nr XXLII/436 w sprawie określenia uprawnień do korzystania z bezpłatnych przejazdów środkami transportu zbiorowego dla uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.

  W roku szkolnym 2020-2021 z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać uczniowie, którzy mieszkają na terenie Gminy Tarnowo Podgórne (warunek niezbędny) i uczęszczają do szkół zlokalizowanych na jej terenie.

  Bilet będzie ważny od 1 października 2020 r. do 30 września 2021 r.

  Przez cały wrzesień bieżącego roku, a w przypadku, gdy będą trwały ewentualne formalności związane z wyrobieniem karty PEKA do dnia 23 października 2020 r. uczniowie będą mogli podróżować tak jak dotychczas czyli bezpłatnie. W przypadku kontroli muszą okazać się ważną legitymacją szkolną.

  Podróżowanie jak dotychczas „na legitymację” po 23 października 2020r. przez uczniów szkół podstawowych nie będzie już możliwe. Bezwzględnie wymagane będzie posiadanie doładowanej karty PEKA lub PEKA Junior. 

  WAŻNE terminy związane z kartą PEKA  

  Rodzice dzieci nie posiadających kart PEKA proszeni są o jak najszybsze wyrobienie dziecku karty PEKA lub PEKA Junior.Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły, lub na stronie www.peka.poznan.pl www.ztm.poznan.pl  i złożyć osobiście w TPBUS Sp. z o.o. w Tarnowie Podgórnym, ul. Rokietnicka 23, bądź przesłać wniosek on-line.

  Do dnia 15.09.2020 r.  należy dostarczyć kartę PEKA do doładowania lub wypełniony wniosek o jej wydanie do wychowawcy klasy.                                                                                                         

  Załadowane karty PEKA zostaną wydane uczniom przez wychowawcę klasy

 • Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminu 8-kl.

  Dyrektor Szkoły informuje, że odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminu 8-klasisty odbywał się będzie w piątek 31 lipca br. w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.30 do 15.00.

  Odbioru mogą dokonać: uczeń, jego rodzic (po okazaniu dowodu osobistego) lub upoważniona przez rodzicow osoba pełnoletnia (po przedstawieniu upoważnienia i dowodu osobistego).

  Prosimy pamiętać o obowiązku noszenia maseczki przy odbiorze.

 • Nobliki czas rozdać, czyli zakończenie roku szkolnego

 • Sukcesy w Konkursie Matematycznym Kangur

  Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach
  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.
  Uczniowie: Nina Bartkowska z 6a, Karolina Pawłowska z 6b, Antoni Bochniak z 6b oraz Marceli Kurosz z 5b otrzymali wyróżnienie, zaś Szymon Szumski z 2b uzyskał wynik bardzo dobry.


  Gratulujemy.

 • POWODZENIA NA EGZAMINIE DLA KLASY 8

  POWODZENIA ŻYCZY: DYREKCJA, NAUCZYCIELE, RADA RODZICÓW, MŁODSZE KOLEŻANKI I KOLEDZY - CAŁA SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA !!!

 • Mateusz Woźniak z 7b jednym z najlepszych młodych germanistów w kraju!

 • Upominki na Dzień Dziecka

  Bardzo dziękujemy Urzędowi Gminy za miłe upominki na Dzień Dziecka 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć