NAWIGACJA

ZAJĘCIA SPORTOWE 2018/2019 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Ośrodek w Owińskach Niecodzienna pasja Uniwersytet Młodych Przyrodników Projekt spełniamy marzenia Miłośnicy Miasta Poznania Koło teratralne Piłka jednoczy ludzi Koło kulinarne z językiem angielskim Koło szachowe Rajd pieszy Warsztaty Językowe Angielskie Inspiracje

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019

 OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


 

L.p.

 

NAZWA ZAJĘĆ

 

PROWADZĄCY

LICZBA GODZIN

 

UCZNIOWIE

 

TERMIN

 

SALA

KOŁA Z JĘZYKÓW OBCYCH

1.

KOŁO KULINARNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„LITTLE COOKS – MALI KUCHARZE”

DZIECIĄTKOWSKA JOANNA

 

1

 

SP KL. 4-6

 

ŚR. 13.45-14.30

STOŁÓWKA

„COOKING CLUB – SLOW FOOD – FAST ENGLISH”

1

SP KL. 7-8+G

ŚR. 8.00-8.45

2.

KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 „MIŁOŚNICY DEBAT OKSFORDZKICH”

DZIECIĄTKOWSKA JOANNA

 

 

1

 

SP KL. 6-8+ G

 

CZW. 8.00-8.45

021

 

 

 

3.

KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ŚLADAMI ANGIELSKICH BOHATERÓW”

OLESIŃSKA PAULINA

 

1

SP KL. 4

 

SP KL. 5-6

ŚR. 12.45-13.30

CO 2 TYDZIEŃ

ŚR. 13.45-14.30

 

127

 

4.

KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ANGIELSKIE INSPIRACJE”

 

OLESIŃSKA PAULINA

 

1

 

 

SP KL. 7-8+G

 

ŚR. 14.40-15.25

 

127

5.

KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH CLUB”

SKOTARCZAK LIDIA

 

1

 

SP KL. 4-6

 

WT. 13.40-14.25

 

022

 

 

 

 

 

6

KOŁO TEATRALNE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 „W ŚWIECIE NIEMIECKICH BAJEK I BAŚNI” 4 – 6

„ODKRYWAMY KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE” 7-8+GIM

BURDZIŃSKA

ANNA

 

1

 

 

1

 

SP KL. 4-6

 

 

SP KL. 7-8+G

 

WT. 14.40-15.25

 

 

ŚR. 14.40-15.25

 

126

 

 

126

7.

KLUB PASJONATÓW JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

NOWAK JUSTYNA

1

1

SP KL. 7-8+G

SP KL. 4-6

PN. 8.00-8.45

ŚR. 13.45-14.30

021

022

 

KOŁA ARTYSTYCZNE

8.

KOŁO TEATRALNE „SŁOWEM I IGŁĄ MALOWANE”

PODHORECKA BERNADETA

2

SP KL. 4-5

PN. 12.45-14.30

118

9.

KOŁO TEATRALNE  „TEATRALNI”

CIERZNIAK TOMASZ

2

SP KL. 7-8+G

 

ŚR. 15.30-17.00  AULA

10.

CHÓR – ZAJĘCIA WOKALNO –MUZYCZNE

„KULTURA- LNI”

MATUSZAK DIANA

 

4

 

SP KL. 4-8+G

 

PN. 14.40-15.25  AULA

ŚR.  12.45-15.25  AULA

11.

KOŁO FOTOGRAFICZNE „MIGAWKA”

JEDNAC – ANTKOWIAK MAŁGORZATA

 

1

SP KL. 7-8+G

SP KL. 4-6  

CZW. 8.00-8.45

WT. 13.40-14.25

132

 

 

 

CO 2 TYDZIEŃ

 

12.

„TEATRALNY DESEREK DLA KAŻDEGO, NAWET DLA NIEŚMIAŁEGO” KLASY 1

WINIARSKA ALICJA

 

1

 

SP KL. 1

 

 

PN. 12.30-13.15

 

029

13.

„W KRAINIE SZTUKI”
KLASY 1

WRÓBLEWSKA AGNIESZKA

 

1

 

SP KL. 1

 

 

PN. 12.30-13.15

 

028

KOŁA NAUKOWE I WOLONTARIAT

14.

 ESCAPE ROOM

„BUNKIER W STAREJ SZKOLE”

WOJCIECHOWSKA EWA

1

SP KL. 6-8+G

 

ŚR. 14.30-15.30

PIWNICA

15.

„KLUB CZTEROLISTNEJ KOŃCZYNKI”

WOJCIECHOWSKA EWA

1

SP KL. 4-6

ZAJĘCIA WYJAZDOWE

SOBOTA

16.

KOŁO SZACHOWE
KLASY  4 – 8

                                 GIMNAZJUM

GDOWSKA JOLANTA

2

SP KL. 4-8+G

 

WT 15.30–16.15

PT   15.30–16.15

 

17.

KOŁO MATEMATYCZNE     „MAŁY PITAGORAS”

„PUŁAPKI UMYSŁU”

MATUSZAK DIANA

1

 

1

SP KL. 4-6

 

SP KL. 6-8+G

PN. 12.45-13.30

 

ŚR. 15.30-16.15

124

 

124

18.

„SPOTKANIA Z EUROPĄ”

MACIEJEWSKA RENATA

1

SP KL. 7-8+G

CZW. 14.30-16.00          026

CO 2 TYGODNIE

19.

KOŁO TURYSTYCZNE „WŁÓCZYKIJE”

MAJCHRZAK EWA

2

SP KL. 4-8+G

 

ZAJĘCIA WYJAZDOWE – SOBOTA

20.

KOŁO HISTORYCZNE

 

ALEKSY KOWALCZYK

 

 

 

21.

KOŁO ASTRONOMICZNE

KLASY 4 -6

KLASY 7 -8 + GIMNAZJUM

ŁUKASZ WOJTYNIAK

1

 

1

SP KL. 7-8+G

 

SP KL. 4-6

ŚR.  15.30-16.15

WT. 13.40-14.25

 

133

 

22.

 

WOLONTARIAT

GARASZ EWA

1

1

SP KL. 4-6

SP KL. 7-8+G

 

WT 15.30–16.15

ŚR. 14.40-15.25

 

027

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

1.

JĘZYK POLSKI

 

TOMASZ CIERZNIAK

2

SP KL. 8+G

 

CZW.14.30-15.15

ŚR. 13.40-14.25

124

 

2.

JĘZYK POLSKI

 

DANUTA WACHE

2

KL. 3B+3C

KL. 3A+3D

WT.  8.00-8.45

CZW. 8.00-8.45

025

027

 

 

JĘZYK POLSKI

 

DANUTA WACHE

1

KL. 4A  4B

ŚR. 12.45-13.30

07

 

3.

JĘZYK POLSKI

 

DANUTA WACHE

1

KL. VB

CO 2 TYDZIEŃ

WT. 12.45-13.30

07

 

4.

JĘZYK POLSKI

 

DANUTA WACHE

1

SP KL. 6

CO 2 TYDZIEŃ

CZW. 13.40-14.25

07

 

5.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU KL. 3G

DIANA MATUSZAK

1

 KL.  3G

 

PN. 13.40-14.25

124

 

6.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU KL. 8

DIANA MATUSZAK

 

1

 

 

SP KL. 8

 

PN. 15.30-16.15

 

124

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
    ul. Wypoczynkowa 93
    Baranowo
    62-081 Przeźmierowo
  • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
    sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
    sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć