NAWIGACJA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Ośrodek w Owińskach Projekt Edukacyjny Mały Medyk Projekt Edukacyjny Uniwersytet Młodych Przyrodników Projekt spełniamy marzenia Z wizytą w Muzeum Czekolady Koło teratralne Piłka jednoczy ludzi Koło kulinarne z językiem angielskim Projekt Edukacja przez Szachy w Szkole Rajd pieszy Warsztaty Językowe Angielskie Inspiracje Centrum Zaawansowanych Technologii

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Zajęcia terapii pedagogicznej,  korekcyjno - kompensacyjne

 

Zajęcia prowadzi psycholog - terapeuta mgr Elżbieta Grzegorczyk

 

 

Celem zajęć jest stworzenie możliwości wszechstronnego rozwoju umysłowego, psychicznego i społecznego uczniom z utrudnieniami rozwojowymi, oraz przezwyciężanie wtórnych skutków niepowodzeń szkolnych, objawiających się niską samooceną.

Na zajęciach uczniowie pracują nad usprawnieniem zaburzonych funkcji poznawczych, ćwiczą koncentrację, uczą się wykorzystywać swoje zasoby, przechodzą również trening umiejętności społecznych, w przyjaznej, bezpiecznej  atmosferze sprzyjającej odniesieniu sukcesu.

Na zajęcia mogą uczęszczać uczniowie posiadający zalecenia do terapii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, oraz wszyscy uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na wniosek rodzica bądź nauczyciela. Zajęcia odbywają się po lekcjach, raz w tygodniu.

SZCZEGÓŁOWE TERMINY WKRÓTCE

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć