NAWIGACJA

SPOTKANIA Z RODZICAMI Festiwal Filmów Off Cinema w Baranowie Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Zakończenie roku szkolnego klas ósmych PIERWSZA POMOC Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Podróż do wnętrza ziemi Spektakl profilaktyczny Z wizytą w schronisku "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Aktywnie i kreatywnie Aktywna Tablica Ciekawe wycieczki Sprzątanie świata Dzień Nauczyciela Pasowanie Dziadowanie Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców KRAMPUSOWA PARADA Wydarzyło się w klasach I Dyktando ortograficzne Zakończenie roku szkolnego Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Nagroda Nobla PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Dzień Edukacji Narodowej

Wydarzenia

Spektakl profilaktyczny

BAWIĄC - UCZYĆ

Gdyby tak można zawsze… byłoby pięknie. Nawet jeśli nie zawsze udaje się – z pewnością zawsze warto spróbować.

Tak się stało w miniony poniedziałek w auli naszej szkoły. Impresariat Artystyczny Inspiracja z Krakowa pokazał dwa przedstawienia. Młodsi uczniowie poznali historię znajomości Tygryska i Jeża. Początki tej przyjaźni były raczej… kolczaste, ale później wzajemne relacje bardzo się poprawiły.

Natomiast starsi uczniowie obejrzeli „Pętlę zdarzeń”, czyli rzecz o odpowiedzialności, konsekwencji swoich poczynań, skutkach, z którymi trzeba się zmierzyć.

Było trochę śmiechu, ale także, a może przede wszystkim okazja do refleksji.

Później nastąpiła część warsztatowo-dyskusyjna. Dziękujemy aktorom oraz organizatorom przedsięwzięcia.WCZEŚNIEJSZE SPEKTAKLE

Uczniowie klas IV- VII aktywnie uczestniczyli w spektaklu Nick i Victoria.

Aktywnie, ponieważ mieli możliwość wypowiadania się na bliskie im tematy oraz dlatego, że wspólnie z aktorkami tworzyli fragmenty spektaklu.

Dlaczego Nick i Victoria? We współczesnym świecie nie sposób funkcjonować bez telefonów, komputerów czy Internetu. Jednak każda z tych rzeczy może być używana w dobrym celu lub wręcz przeciwnie.

Niestety nie wszyscy młodzi ludzie rozumieją, że nie ma krzywdy wirtualnej. Krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi pozostanie zawsze krzywdą.

Korzystajmy zatem z telefonów rozsądnie

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć