NAWIGACJA

SPOTKANIA Z RODZICAMI Opatrunek na ratunek Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Dzień Życzliwości Zakończenie roku szkolnego klas ósmych PIERWSZA POMOC Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Podróż do wnętrza ziemi Spektakl profilaktyczny Z wizytą w schronisku "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Aktywnie i kreatywnie Aktywna Tablica Ciekawe wycieczki Mikołajki na sportowo Dzień Nauczyciela Ciekawe lekcje Dziadowanie Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców KRAMPUSOWA PARADA Wydarzyło się w klasach I i II Wydarzyło się w klasach II Zakończenie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Nagroda Nobla PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Dzień Edukacji Narodowej Z kwiatami za pan brat -projekt POETYCKO W LISTOPADZIE Magiczna Noc Odkrywców SZKOLNE DZIADOWANIE Listy do świętego Mikołaja Konkurs pięknego czytania Święta tuż, tuż... Bezpieczne ferie Z „Wiatrem w żagle” – - 28 finał WOŚP 2020 Warsztaty świateczne Wiersze spod biurka Spotkanie z Panem Marcinem Koziołem Kiermasz dla Jasia

Wydarzenia

Spotkanie z Panem Marcinem Koziołem

 

 

Marcin Kozioł - autor książek  dla dzieci i młodzieży był gościem naszej szkolnej społeczności. Jego powieść „Skrzynia Władcy Piorunów” z serii „Detektywi na kółkach” jest lekturą uzupełniającą dla klas 4-6 szkoły podstawowej.

Książka opowiada historię Julii, wyjątkowej czternastolatki, Toma, jej przyjaciela obdarzonego zdolnością synestezji i biszkoptowego labradora Spajka, który już wiele widział. Przyjaciele prowadzą śledztwo w sprawie porwania ojca chłopaka.

W czasie warsztatów, Pan Marcin przybliżył nam historię bohaterów, w które wplótł wiele doświadczeń związanych z prądem, ponieważ „Skrzynia…” to także historia wybitnego naukowca - Nikoli Tesli.

   

 

 

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć