SPOTKANIA Z RODZICAMI Opatrunek na ratunek Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Dzień Życzliwości Zakończenie roku szkolnego klas ósmych PIERWSZA POMOC Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Podróż do wnętrza ziemi Spektakl profilaktyczny Z wizytą w schronisku "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Aktywnie i kreatywnie Aktywna Tablica Ciekawe wycieczki Mikołajki na sportowo Dzień Nauczyciela Ciekawe lekcje Dziadowanie Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców KRAMPUSOWA PARADA Wydarzyło się w klasach I i II Wydarzyło się w klasach II Zakończenie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Nagroda Nobla PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Dzień Edukacji Narodowej Z kwiatami za pan brat -projekt POETYCKO W LISTOPADZIE Magiczna Noc Odkrywców SZKOLNE DZIADOWANIE Listy do świętego Mikołaja Konkurs pięknego czytania Święta tuż, tuż... Bezpieczne ferie Z „Wiatrem w żagle” – - 28 finał WOŚP 2020 Warsztaty świateczne Wiersze spod biurka Spotkanie z Panem Marcinem Koziołem Kiermasz dla Jasia

Święta tuż, tuż...

Czas oczekiwania na święta upłynął nam bardzo pracowicie. Pod patronatem Rady Rodziców odbył się kiermasz świąteczny oraz zbiórka darów dla domów dziecka i Centrum Interwencji Kryzysowej w Chybach. Kto zajrzał do szkoły 12 i 13 grudnia, mógł posmakować domowych ciast, nabyć konfitury i masło orzechowe własnej roboty lub kupić świąteczne ozdoby, z których większość przygotowali nasi uczniowie, w tym też najmłodsi, z pierwszych i drugich klas. Wielkie poruszenie wśród nabywców, jak to na kiermaszu świątecznym, wywołały zwierzątka z masy solnej, aniołki, bałwanki czy gotowe do wypełnienia listy do  świętego Mikołaja.

W poniedziałek 16 grudnia wraz z kolegami z Przeźmierowa odwiedziliśmy domy dziecka w Otorowie i Lipnicy. Przywieźliśmy zebrane przez nas dary, śpiewaliśmy wspólnie kolędy i mogliśmy spędzić czas z ich mieszkańcami. Bardzo miło zostaliśmy przyjęci zarówno przez nich samych, jak i przez opiekujące się nimi siostry Urszulanki.  A że to już 25 taka wyprawa, uczciliśmy  ją pięknym  świątecznym tortem z Mikołajem upieczonym przez jedną z naszych mam.

Po raz pierwszy za to, ale na pewno nie ostatni, w czwartek złożyliśmy wizytę w Dolnych Chybach, gdzie również przekazaliśmy wiele darów. Warto było zobaczyć radość najmłodszych podopiecznych z otrzymanych prezentów.

Wszystkim naszym ofiarodawcom, rodzicom i uczniom oraz dzielnym wolontariuszom dźwigającym mnóstwo paczek i kartonów gorąco dziękujemy !