NAWIGACJA

WYDARZENIA W KLASACH 1-3 Dzień Życzliwości Konkurs SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę Spektakl profilaktyczny Zimowisko 2021 Zdalna zbiórka karmy "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Konkurs literowania Aktywnie i kreatywnie Ciekawe wycieczki Mikołajki na sportowo Ciekawe lekcje Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców Sprzątanie świata INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Z kwiatami za pan brat -projekt Magiczna Noc Odkrywców SZKOLNE DZIADOWANIE Konkurs pięknego czytania Bezpieczne ferie Święta tuż, tuż... Warsztaty świateczne Listy do świętego Mikołaja Wiersze spod biurka Nagroda Nobla Dzień Edukacji Narodowej PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Spotkanie z Panem Pawłem Kilenem Kiermasz dla Jasia

Wydarzenia

Listy do świętego Mikołaja

 

       

 

List do Mikołaja to najprostszy sposób na to, by poinformować go o tym, o jakich prezentach marzymy. To też nieodłączna tradycja okresu przedświątecznego – wiele dzieci już w listopadzie pisze list do świętego Mikołaja, by na pewno zdążył dotrzeć na czas.

Uczniowie klasy 5a oraz 6b również podjęli się tego wyzwania. Najpierw na lekcjach języka polskiego napisaliśmy listy, w których opowiadaliśmy Mikołajowi o sobie i prosiliśmy o prezent dla nas oraz naszych najbliższych, a po zaklejeniu i zaadresowaniu kopert, udaliśmy się na pocztę, aby je wysłać do Finlandii licząc, że otrzyma się je Święty.

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź!

 

 

 

 

  

 

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć