NAWIGACJA

SPOTKANIA Z RODZICAMI Festiwal Filmów Off Cinema w Baranowie Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Zakończenie roku szkolnego klas ósmych PIERWSZA POMOC Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Podróż do wnętrza ziemi Spektakl profilaktyczny Z wizytą w schronisku "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Aktywnie i kreatywnie Aktywna Tablica Ciekawe wycieczki Sprzątanie świata Dzień Nauczyciela Pasowanie Dziadowanie Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców KRAMPUSOWA PARADA Wydarzyło się w klasach I Dyktando ortograficzne Zakończenie roku szkolnego Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Nagroda Nobla PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Dzień Edukacji Narodowej

Wydarzenia

Sprzątanie świata

Tegoroczna edycja akcji Sprzątania Świata Fundacji Nasza Ziemia była szczególnie wyjątkowa. Przyczyniły się do tego dwa fakty. Pierwszy to Jubileusz - 25 rocznica akcji Sprzątania Świata w Polsce. Drugi to uczestnicy, którzy do niej dołączyli. Byli nimi Pierwszoklasiści z naszej szkoły.
Najmłodsi uczniowie z klas 1 A  i 1 B w ramach projektu edukacyjnego Akcja Segregacja oprócz sprzątania okolicznych terenów zielonych realizowali różne zadania. Głównym ich przesłaniem było odkrywanie na czym polega zanieczyszczanie wody i naszego środowiska, co robić z różnymi odpadami, jak je segregować oraz jak mniej ich wytwarzać.  Mamy nadzieję, że  zapał i otwarte serca  Pierwszaków zachęci też innych do dbania o nasze bliższe i dalsze otoczenie.

 

 

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć