NAWIGACJA

WYDARZENIA W KLASACH 1-3 Dzień Życzliwości Konkurs SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę Spektakl profilaktyczny Zimowisko 2021 Zdalna zbiórka karmy "Pułapki umysłu" na Akademii Muzycznej Śniadanie dla bezdomnych Konkurs literowania Aktywnie i kreatywnie Ciekawe wycieczki Mikołajki na sportowo Ciekawe lekcje Wróżby i zabawy andrzejkowe Noc Naukowców Sprzątanie świata INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH Z kwiatami za pan brat -projekt Magiczna Noc Odkrywców SZKOLNE DZIADOWANIE Konkurs pięknego czytania Bezpieczne ferie Święta tuż, tuż... Warsztaty świateczne Listy do świętego Mikołaja Wiersze spod biurka Nagroda Nobla Dzień Edukacji Narodowej PASOWANIE MAŁYCH NOBLISTÓW 2019 Spotkanie z Panem Pawłem Kilenem Kiermasz dla Jasia

Wydarzenia

Ciekawe lekcje

Język polski

Hobbici na lekcji!

 

Bilbo Baggins, Gollum, Elfy, Krasnoludy - bohaterowie Ci od dziesiątek lat fascynują kolejne pokolenia uczniowskich czytelników. Po czuć się na chwilę nimi mogli uczniowie klasy 6b, którzy najpierw wykonali maski swoich ulubionych bohaterów lektury J. R. R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem”, a następnie przystąpili do omawiania lektury. Śmiechu i emocji było co niemiara.

 

 


Mamy talent!

Omawiane na lekcjach języka polskiego przypowieści, mogą służyć do podejmowania twórczych inicjatyw.
Przy okazji lektury „Przypowieści o talentach” klasa 6b podzieliła się swoimi talentami. Okazało się, że w tej grupie nie brakuje zdolnych magików, tancerzy, artystów i kucharzy.

 

 

 

  

 

Wniosek był jeden: talent ma każdy, musimy go odkryć i rozwijać.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć