Dyżury pedagoga i psychologa PEDAGOG SZKOLNY Gdzie szukać pomocy? Kodeks Praw Dziecka Rzecznik Praw Dziecka Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej Warsztaty profilaktyczne Spotkanie z ... Dajmy Dzieciom Siłę

Psycholog/pedagog

Spotkanie z ...

Pracujemy warsztatowo

Każda klasa jest inna, każdy uczeń jest inny. Nie ma ludzi idealnych, nie ma idealnych klas. Każda ma swoje mocne strony, sukcesy, ale także w każdym zespole klasowym można coś poprawić, nad czymś popracować. Wszyscy nauczyciele i wychowawcy bardzo dbają o to , aby wspólnie z uczniami pracować nad tym, żeby nam wszystkim w szkole było lepiej.

Dlatego też po raz kolejny gościem w naszej szkole był pan sierżant Krzysztof Bogajczyk z Wydziału ds. Nieletnich Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym.

Młodzież klasy 5b wykazała duże zainteresowanie spotkaniem, była bardzo aktywna, chętnie wypowiadała się w sprawach, które ich interesują. Rozstaliśmy się
z postanowieniem, że powrócimy do tematyki  szacunku i tolerancji.

A już wkrótce warsztat dla klasy 5b z panem psychologiem Mariuszem Pawlukiewiczem  „Tolerancja i Szacunek to mój wizerunek”.

Dziękujemy za spotkanie

SPOTKAŃ WARSZTATOWYCH CIĄG DALSZY

W tym roku szkolnym naprawdę sporo się dzieje, uczniowie wszystkich klas biorą udział w wielu
wydarzeniach pozalekcyjnych. Wśród nich jest szereg spotkań z panem Krzysztofem Bogajczykiem z Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym, Wydziału ds. Nieletnich.

Dla klas 3 i 4 były to spotkania prewencyjne, dla klasy 6b spotkanie interwencyjne.

A już we czwartek 18.01 klasa 5b będzie miała okazję porozmawiać z panem Bogajczykiem na temat przemocy słownej oraz przemocy w sieci.

Dziękujemy bardzo panu Krzysztofowi Bogajczykowi za spotkania poświęcony nam czas oraz dzielenie się wiedzą