Dyżury pedagoga i psychologa PEDAGOG SZKOLNY Gdzie szukać pomocy? Kodeks Praw Dziecka Rzecznik Praw Dziecka Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej Warsztaty profilaktyczne Spotkanie z ... Dajmy Dzieciom Siłę

Psycholog/pedagog

Warsztaty profilaktyczne

Warsztaty, warsztaty, warsztaty…

Za nami piękna słoneczna jesień, przed nami zima i czas świąteczny, teraz za oknem szaro
i smutno, może to  dobry czas na warsztaty, refleksje, zdobycie wiedzy o samym sobie
oraz otaczającym nas świecie.

Dlatego uczniowie wielu klas Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie podjęli się ciężkiej pracy warsztatowej.

Uczniowie z klas trzecich pracowali nad tematem Bezpieczne smyki. Nieco starsi – czwartoklasiści pochyli się nad tematem Zaplątani w sieci.

Grupa jeszcze starsza – piątoklasiści zgłębiali temat Zagrożenia cywilizacyjne.

Naszym trenerem był dobrze znany w naszej szkole pan Kamil Chołuj z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce.

Panie Kamilu – bardzo dziękujemy.

Jednak na tym nie kończymy naszej pracy warsztatowej. W piątek 24.11 szóstoklasiści zaczęli bardzo rozbudowany tematycznie  warsztat Trening zachowań asertywnych z elementami treningu redukcji stresu . Tym razem trenerem był pan Mariusz Pawlukiewicz. Warsztat jest finansowany z budżetu województwa wielkopolskiego.

A już na początku grudnia uczniowie klas siódmej i ósmej warsztat z zakresu asertywności odbędą z panem Kamilem Chołujem.

Panie Mariuszu, panie Kamilu jeszcze raz dziękujemy