Aktualności ze świetlicy O świetlicy Regulamin świetlicy OBIADY 2021 Plan pracy świetlicy w trybie zdalnym

OBIADY 2021

Informujemy, że od 1 stycznia 2021 stawka za obiad wynosi 7zł

Poniedziałek 22 lutego
Gulasz z warzywami, kasza+ woda

Alergeny: gluten, mleko

Wtorek 23 lutego

Stek wieprzowy, ziemniaki, surówka + woda

Alergeny: gluten, mleko, jaja

Środa 24 lutego

Kluski śląskie z sosem węgierskim, surówka + woda

Alergeny: gluten, mleko, jaja

Czwartek 25 lutego
 Pierś z kurczaka w sosie śmietanowym, ryż, surówka + woda

Alergeny: gluten, mleko,

Piątek 26 lutego
Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem + woda

Alergeny: gluten, mleko, jaja,

SMACZNEGO

Szanowni Państwo

W celu usprawnienia organizacji obiadów w całej gminie od września zostaje wdrożony zostaje internetowy system płatności za obiady.

W związku z wdrożeniem programu zmienił się regulamin i za obiady należy płacić z góry. Regulamin jest dostępny na stronie www.okobiad.pl oraz w sekretariacie szkoły. Deklaracje obiadowe zebrane wcześniej w klasach pierwszych i klasie 4 staja się tym samym nieaktualne.

Aby móc skorzystać z internetowej aplikacji do zamawiania obiadów niezbędne jest posiadanie jakiegokolwiek urządzenia za pomocą którego można korzystać z internetu – np. laptop, telefon. Aplikacja z której należy skorzystać, aby zamówić obiady dla swojego dziecka, znajduje się pod adresem www.okobiad.pl (czyt. OKEJ Obiad). Poniżej krótka instrukcja:

UWAGA!  REJESTRACJA ONLINE ZOSTANIE URUCHOMIONA OD 1.09.2020r. – dopiero tego dnia pojawi się na liście wyboru nasza szkoła. PROSIMY WCZEŚNIEJ NIE DOKONYWAĆ REJESTRACJI.

Pierwszym niezbędnym krokiem jest rejestracja konta pod adresem https://okobiad.pl/register.php

Po przejściu na stronę, wyświetla się formularz rejestracji, należy uzupełnić dane swoje oraz dziecka, zapoznać się z regulaminem i jesteśmy zarejestrowani.

Następnie można się zalogować na podane przy rejestracji dane korzystając z linku www.okobiad.pl

Aby zamówić obiady klikamy niebieski przycisk Obiady, zaznaczamy checkbox przy napisie zamów i klikamy zamów zaznaczone.

W kolejnym kroku pojawia się podsumowanie zamówienia, naciskamy przycisk Zapłać.

W kolejnym kroku wyświetlają się opcje płatności – płatność natychmiastowa za pomocą Blue Media lub płatność przelewem tradycyjnym – czas księgowania do 7 dni.

Instrukcja zamawiania obiadów w formie animowanej dostępna jest pod adresem https://okobiad.pl/instrukcja.gif

Należy pamiętać o tym, że obiady zostaną wydane dziecku dopiero po zaksięgowaniu wpłaty ich na koncie szkoły. W przypadku płatności poprzez Blue Media dzieje się to natychmiast, w przypadku przelewu tradycyjnego może to trwać do 7 dni.

W przypadku gdy ktoś z Państwa nie ma dostępu do internetu lub np. nie posiada komputera zmuszony będzie zamówić obiady osobiście w Szkole – wówczas otrzymają Państwo druk przelewu do opłacenia w banku lub na poczcie.

W razie problemów, proszę kontaktować się mailowo swietlica@spbaranowo.pl  lub telefonicznie 61 652 71 21

Piotr Burdajewicz – dyrektor szkoły