Aktualności ze świetlicy O świetlicy Regulamin świetlicy OBIADY 2023/2024 Plan pracy świetlicy w trybie zdalnym

OBIADY 2023/2024

Stawka za obiad wynosi 11 zł, w nowym roku szkolnym 2023/2024
obiady wydawane będą od 5 września. Obiady zamawiamy i odmawiamy do godziny  8.00 danego dnia. Istnieje możliwość otrzymania obiadów bezmlecznych i bezglutenowych

DIETA PODSTAWOWA  A

pyszoty-18_4_2024_-Szko_a_Podstawowa_im._Polskich_Noblist_w_ul._Wypoczynkowa_93_Baranowoa.pdf

DIETA  DLA  ALERGIKÓW B

pyszoty-18_4_2024_-Szko_a_Podstawowa_im._Polskich_Noblist_w_ul._Wypoczynkowa_93_Baranowob.pdf

DIETA WEGE

pyszoty-18_4_2024_-Szko_a_Podstawowa_im._Polskich_Noblist_w_ul._Wypoczynkowa_93_Baranowow.pdf

Szanowni Państwo

W celu usprawnienia organizacji obiadów w całej gminie od września zostaje wdrożony zostaje internetowy system płatności za obiady.

W związku z wdrożeniem programu zmienił się regulamin i za obiady należy płacić z góry. Regulamin jest dostępny na stronie www.okobiad.pl oraz w sekretariacie szkoły.

Aby móc skorzystać z internetowej aplikacji do zamawiania obiadów niezbędne jest posiadanie jakiegokolwiek urządzenia za pomocą którego można korzystać z internetu – np. laptop, telefon. Aplikacja z której należy skorzystać, aby zamówić obiady dla swojego dziecka, znajduje się pod adresem www.okobiad.pl (czyt. OKEJ Obiad). Poniżej krótka instrukcja:

Pierwszym niezbędnym krokiem jest rejestracja konta pod adresem https://okobiad.pl/register.php

Po przejściu na stronę, wyświetla się formularz rejestracji, należy uzupełnić dane swoje oraz dziecka, zapoznać się z regulaminem i jesteśmy zarejestrowani.

Następnie można się zalogować na podane przy rejestracji dane korzystając z linku www.okobiad.pl

Aby zamówić obiady klikamy niebieski przycisk Obiady, zaznaczamy checkbox przy napisie zamów i klikamy zamów zaznaczone.

W kolejnym kroku pojawia się podsumowanie zamówienia, naciskamy przycisk Zapłać.

W kolejnym kroku wyświetlają się opcje płatności – płatność natychmiastowa za pomocą Blue Media lub płatność przelewem tradycyjnym – czas księgowania do 7 dni.

Instrukcja zamawiania obiadów w formie animowanej dostępna jest pod adresem https://okobiad.pl/instrukcja.gif

Należy pamiętać o tym, że obiady zostaną wydane dziecku dopiero po zaksięgowaniu wpłaty ich na koncie szkoły. W przypadku płatności poprzez Blue Media dzieje się to natychmiast, w przypadku przelewu tradycyjnego może to trwać do 7 dni.

W przypadku gdy ktoś z Państwa nie ma dostępu do internetu lub np. nie posiada komputera zmuszony będzie zamówić obiady osobiście w Szkole – wówczas otrzymają Państwo druk przelewu do opłacenia w banku lub na poczcie.

W razie problemów, proszę kontaktować się mailowo swietlica@spbaranowo.pl  lub telefonicznie 61 652 71 21

Piotr Burdajewicz – dyrektor szkoły