Konkursy i Imprezy

Konkurs Recytatorski

XX Powiatowy Konkurs Recytatorski Uczniów Szkół Podstawowych
Wiosenne Przebudzenie

21 maja 2019r. w Murowanej Goślinie okazał się szczęśliwy dla Aleksandry Tomickiej z klasy 4b, która zajęła III miejsce

Olu, gratulujemy !!!

Recytatorzy w „Wiosennym przebudzeniu”

Szkolni recytatorzy reprezentujący naszą szkołę w gminnym etapie powiatowego konkursu recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie” wrócili z niedzielnych zmagań nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia.

Interpretacja wierszy przygotowana przez dwie czwartoklasistki, Aleksandrę Tomicką z klasy IV b i Martę Postaremczak z klasy IV a, zwróciła uwagę jury.

Ola recytująca wiersz Czesława Miłosza „Piosenka o końcu świata”
zajęła pierwsze miejsce wśród recytatorów z klas IV-VI
,

a Marta, która zaprezentowała tekst Ludwika Jerzego Kerna „Ptaszek w gębie”, otrzymała wyróżnienie jury.

Już za dwa tygodnie Ola będzie reprezentować naszą gminę w podczas finału konkursu w Murowanej Goślinie.

wszyscy trzymamy kciuki

yesyes yes