Konkursy i Imprezy

Konkurs Recytatorski

W I E R S Z O W A N Y     L I S T O P A D

W sobotnie przedpołudnie, 16 listopada, w Tarnowie Podgórnym odbył się gminny finał konkursu recytatorskiego „Wierszowany listopad”. Bardzo ciekawie zaprezentowali się nasi uczniowie: Marysia, Adam, Wiktoria, Marta, Ola i Wiktoria. Szczególne brawa należą się najmłodszym: pierwszoklasistom (Marysia i Adam) oraz Wiktorii z klasy drugiej.
Choć nie zajęli miejsca na podium, ich interpretacje wzbudziły zainteresowanie słuchaczy.

Brawo!

Gratulujemy również pozostałym dziewczynom: Marcie za doskonale wybrany tekst i lekko ironiczne jego wykonanie, Oli za dojrzałość i wrażliwość na to,
co nieuniknione, Wiktorii za retoryczną swadę rasowego mówcy.

Bravissimo!

Ola wraca z wyróżnieniem, a Wiktoria z II miejscem!

P.S. W szkolnym konkursie o przysłowiowy włos od podium był uczeń klasy IV, Antek.
Jeszcze o nim na pewno usłyszycie...