NAWIGACJA

UKS Baranowo Szkoła wolna od dymu tytoniowego Zasady zdrowego żywienia Prawidłowa Piramida żywienia Grypa AH1N1 Bezpieczeństwo w górach UKS SPRINT Przeźmierowo Usportowienie Szkół Powiatu Poznańskiego Szachowe sukcesy O higienie okresu dojrzewania Olimpiada Aktualności LA WF z klasą Złote Dziewczyny Kolarstwo górskie Zawody pływackie Mamy Mistrza Tenis stołowy Unihokej Badminton Drużynowy – dziewczyny w finale wojewódzkim Turnieje unihokeja Ferie na sportowo Piłka ręczna Wlkp Liga Młodych Talentów Dzień Sportu/Dzień Dziecka Dla Niepodległej Zdrowo jemy Kibicuj z klasą Dziel się uśmiechem Czwórbój Lekkoatletyczny SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA Biegi Przełajowe Bieg po zdrowie Moje zdrowe śniadanie BIOLOGICZNE FLAGI NARODOWE Talenciaki ROLKI BADMINTON UNIHOKEISTKI

Sport Twoje Zdrowie

UNIHOKEISTKI

FINAŁ REJONU W UNIHOKEJU

W dniu dzisiejszym w Niechanowie dziewczęta zagrały w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód.
W zawodach brały udział mistrzynie pięciu powiatów. Po trzech meczach i zaciętej walce dziewczyny zapewniły sobie miejsce na podium. Ostatni mecz z Niechanowem decydował
o kolejności w pierwszej trójce. Dziewczęta wygrały 4-2, zajęły I miejsce i awansowały do następnego etapu rozgrywek. Najwięcej bramek dla SP Baranowo zdobyła Nadia Chełstowska(23 bramki). Gratulacje.

WICEMISTRZYNIE POWIATU POZNAŃSKIEGO

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej w Radzewie rozegrany został finałowy turniej Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Marina Stasikowska

Dziewczęta zajęły 2 miejsce i awansowały do rozgrywek rejonowych.

Gratulacjeyes

SUKCES UNIHOKEISTEK

W środę w Szkole Podstawowej w Paczkowie odbył się Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju - Igrzyska Dzieci. Zawodniczki UKS Baranowo reprezentujące SP Baranowo powtórzyły sukes chłopców, wygrały wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansowały do rozgrywek finałowych:

SP Baranowo – SP Rogalinek 7–4

SP Baranowo – SP 2 Skórzewo 4–2

SP Baranowo – SP Paczkowo 8–5.

ELIMINCJE DO ZAWODÓW POWIATOWYCH W UNIHOKEJU

W środę 11 października w Szkole Podstawowej w Baranowie rozegraliśmy z Akademią Pitagorasa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju.
Drużyna dziewcząt wygrała 23 – 1.
Bramki dla SP Baranowo zdobywały: Nadia Chełstowska (16), Maja Grudniak (8)
i Marina Stasikowska (1).
Drużyna chłopców wygrała 16 – 2.
Bramki dla SP Baranowo zdobywali: Michał Waliszewski (7), Maciej Ryszkowski (4), Aleksander Noworolnik (3), Wojciech Jarysz (1), Franciszek Leszczyński (1).
Gratulacje i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.