Sport Twoje Zdrowie

Turnieje unihokeja

TURNIEJ UNIHOKEJA KLAS IV-VI

W środę 16 maja obył się Turniej Unihokeja Dzieci. W zawodach wzięło udział
15 młodych zawodników UKS Baranowo - 5 drużyn rywalizowało systemem „każdy z każdym”.

Królem strzelców z 8 bramkami został Jan Naskręt. Na listę strzelców wpisali się: Valentyn Bakhur 7 bramek, Mateusz Cieplicki i Dominik Nowak po 2 bramki, Konrad Wichtowski, Hugo Maks i Kacper Mederski po 1 bramce.

Walka była bardzo zacięta do ostatniego gwizdka. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Projekt współfinansowany przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Jan Naskręt, Dominik Nowak

II miejsce – Valentyn Bakhur, Jakub Staszek, Kacper Mederski

III miejsce – Mateusz Cieplicki, Hugo Maks, Mateusz Matelski

IV miejsce – Szymon Kostrzewa, Mikołaj Plecha, Konrad Wichtowski

V miejsce – Eryk Kamiński, Mikołaj Byliński, Piotr Bardziejewski

Wielkanocny Turniej Unihokeja

Korzystając przerwy w nauce uczniowie klas starszych rozegrali Wielkanocny Turniej Unihokeja.
W zawodach wzięło udział pięć 3-osobowych zespołów. Drużyny rozegrały 20 meczów, wszyscy zawodnicy wpisali się na listę strzelców, mecze stały na wysokim poziomie.

Najskuteczniejszym zawodnikiem został Franciszek Sikorski, a wśród dziewcząt najwięcej bramek zdobyła Oliwia Sepioł. Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i w duchu fair play.

Gratulujemy wszystkim sportowej postawy

WYNIKI ROZGRYWEK:

I miejsce – JEST DOBRZE ( Alyssa Straszewska, Jan Cieślak, Julian Sokołowski)

II miejsce – ALOES (Anna Majcher, Franciszek Sikorski, Jan Haber)

III miejsce – BAOBAB ( Oliwia Sepioł, Bartosz Pysiak, Tymoteusz Wnuk)

IV miejsce – NOSOROŻCE (Paulina Konieczna, Roland Gulczyński, Lorenzo Straszewski)

V miejsce – DZIKIE WIEPRZE (Patrycja Konieczna, Kacper Pyżalski, Marcin Gryska)

KLASYFIKACJA - KRÓL STRZELCÓW DZIEWCZYNY

Oliwia Sepioł – 8

Anna Majcher – 4

Alyssa Straszewska – 4

Patrycja Konieczna – 2

Paulina Konieczna - 1

KLASYFIKACJA - KRÓL STRZELCÓW CHŁOPCY

Franciszek Sikorski – 11

Roland Gulczyński – 10

Kacper Pyżalski – 8

Julian Sokołowski – 8

Bartosz Pysiak – 7

Jan Cieślak – 6

Tymoteusz Wnuk – 4

Lorenzo Straszewski – 3

Jan Haber – 2

Marsin Gryska - 1

Świąteczny Turniej Unihokeja

W czasie ferii gwiazdkowych odbył się Świąteczny Turniej Unihokeja. W trzech kategoriach wiekowych wzięło udział 37 zawodników – rozegrano 32 mecze. Najlepszym bramkarzem został Wiktor Preyer, a najlepsi strzelcy to: Oliwia Sepioł, Maria Majchrzycka, Jan Cieślak i Tymoteusz Wnuk. Przyjemnie było oderwać się od świątecznego stołu i komputerów, spalić nadmiar kalorii i spędzić cały dzień w miłej , przyjaznej atmosferze na hali sportowej. Gratulujemy wszystkim udziału w zawodach i zapraszamy na Turniej Wielkanocny.

Wyniki rozgrywek:

KATEGORIA DZIECI

I miejsce – BARANOWO ( Valentyn Bakhur, Eryk Kamiński, Oskar Janczewski)

II miejsce – PIORUNY (Jan Naskręt, Wiktor Prager, Kinga Winiarska)

III miejsce – KIJE ZAGŁADY ( Szymon Kostrzewa, Mikołaj Byliński, Mateusz Matelski)

IV miejsce – NISZCZYCIELE (Hugo Maks, Jakub Staszek, Maria Derak)

KATEGORIA MŁODZIEŻOWA

I miejsce – Hanna Weichert, Tymoteusz Wnuk

II miejsce –  Maria Majchrzycka, Angelika Grewling

III miejsce – Alyssa Straszewska, Lorenzo Straszewski

IV miejsce – Maja Górka, Jakub Polak

V miejsce – Jagoda Górecka, Mateusz Polak

KATEGORIA MISTRZOWSKA

I miejsce – Zuzanna Sawicka, Jan Cieślak

II miejsce –  Anna Majcher, Franciszek Sikorski

III miejsce – Oliwia Sepioł, Bartosz Pysiak

IV miejsce – Patrycja Konieczna, Kacper Pyżalski

V miejsce – Paulina Konieczna, Roland Gulczyński.