Zarząd SU 2020/2021 OPIEKUNOWIE SU 2020/2021 REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PLAN PRACY ZEBRANIA SU SZCZĘŚLIWY NUMEREK Podsumowanie I sem. 29 FINAŁ WOŚP Zbiórka darów Śniadanie dla bezdomnych Białe disco I Konferencja naukowa Dzień Gadżetów Dzień Pszczoły Lekcje Europejskie Debata Oksfordzka Dzień Piżamy Pierwszy Dzień Wiosny Klasowy Konkurs Świąteczny

Klasowy Konkurs Świąteczny

Z przyjemnością podajemy wyniki konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na wykonanie świątecznego klasowego zdjęcia. Jury przyjęło dwa kryteria: jak najliczniejsza reprezentacja uczniów z akcentami świątecznymi oraz wrażenia estetyczne, czyli czyje zdjęcie podoba nam się najbardziej. Wśród klas 1-3 zwyciężyła klasa 1a, nagrodę wręczymy tej klasie po feriach. Natomiast na poziomie starszych klas 4-8, pierwsze miejsce otrzymała klasa 6B, wręczenie nagrody klasie 6b zostało odroczone do powrotu uczniów do zajęć stacjonarnych.

Gratulujemy zwycięzcom,
a wszystkim  uczniom i nauczycielom dziękujemy za udział.
Oby te nietypowe zdjęcia były dla nas wszystkich miłą pamiątką: