Konkursy i Imprezy

SUPER DZIECKO

TAKI TYTUŁ MOGLI ZDOBYĆ UCZNIOWIE KLAS I, KTÓRZY STAWILI CZOŁA ZADANIOM PRZYGOTOWANYM PRZEZ STARSZE KOLEŻANKI I KOLEGÓW
Z KLASY 3A i 8D

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ WSPÓLNYM ŚNIADANIEM

ZADANIA CZAS ZACZĄĆ:

1. RZUT DO CELU

2. SADZENIE ZIEMNIAKÓW

3.WĘDKARZ

4.SKOKI NA PIŁCE

5.PIŁKA NOŻNA

6.WIĄZANIE SZNUROWADEŁ

7.CHIŃCZYK

8.SKAKANKA

Z DODATKOWYCH AKTRAKCJI

DWA STANOWISKA MALOWANIA TWARZY

I TEST WIEDZY PRZYRODNICZEJ ;)

NA KONIEC NIESPODZIANKI

DYPLOMY

I WSPÓLNE ZDJĘCIE

DLA WSZYSTKICH NASZYCH DZIECI

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

JESTEŚCIE SUUUPER

Dzień Dziecka klas czwartych i piątych

W piątek 31 maja tuż po godzinie ósmej nasza szkoła opustoszała. Wszystko z powodu obchodów Dnia Dziecka przypadającego w sobotę.

Czwarto- i piątoklasiści wyruszyli ze swoimi wychowawcami i towarzyszącymi im rodzicami w kierunku plaży
w Krzyżownikach, a ich celem była realizacja projektu Dzieci i zegarków nie można nakręcać, trzeba im też dać czas na chodzenie.Nasze spotkanie wypełniły różnorodne zajęcia wymagające współdziałania, wszechstronnych umiejętności  i wysokiej aktywności: praca z mapą okolic jeziora, przygotowanie zielnika, kalambury Whatisthis. Jednak najwięcej emocji przysporzyły  zabawa w plażowych piratów i nieoczekiwane wypatrzenie raka  w jeziorze.
O zdrowe śniadanie zadbali rodzice, także nikomu nie zabrakło siły i dobrego humoru na powrót do szkoły.

Piątkowy rajd i wspólnie spędzony czas to z pewnością przedsmak tego, co z okazji Dnia Dziecka każdy z dzieci
i dorosłych mógł przeżyć w gronie swoich najbliższych.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII