Zapraszamy Dla Trzecioklasistów Egzamin gimnazjalny Współpraca z CWRKDiU Dla Ósmoklasistów DZ dla najmłodszych Wycieczki zawodoznawcze Byli u nas OTK w Baranowie Konferencje NAUKA, PRACA, KARIERA Terminy drzwi otwartych Pierwszaki zdobywają Ławicę

Pierwszaki zdobywają Ławicę

W czwartek 4.04.19r. uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do portu lotniczego Poznań Ławica. Poznawaliśmy zawody, które wykonują osoby pracujące na lotnisku. Przeszliśmy całą ścieżkę pasażerską od wydania kart pokładowych, poprzez odprawę pasażerską, aż po stanowisko odbioru bagażu. Wysłuchaliśmy informacji o tym, czego nie wolno przywozić z podróży, wreszcie z tarasu widokowego oglądaliśmy lądowanie samolotu. Zrobiliśmy powtórkę angielskich  słówek, czytając rozmaite napisy. Spotkaliśmy absolwenta naszej szkoły Dawida, który pracuje na Ławicy.
DAWID – PIERWSZAKI SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAJĄ!!!

Jesteśmy bardzo ciekawe co się wydarzy ...

Mila ma już swoją karte pokładową

Ja też będę miała kartę pokładową i za chwilę przejdę do odprawy