Walentynki 2022

Szkolne Walentynki

Dopiero 21 i 22 lutego obchodziliśmy spóźnione Walentynki. Przyczyna była prosta. Czekaliśmy na powrót do szkołyz nauki on-line klas 4-8. Ruszyła poczta kartek walentynkowych, tradycyjnie anonimowych, które,dzięki szkolnym listonoszom, dotarły do wielu adresatów i adresatek. Powodzeniem cieszyła się również  poczta kwiatowa, ponieważ piękne symboliczne róże trafiły do odbiorczyń, ale i kilku  odbiorców… Symbolicznych serc i serduszek nie zabrakło też na charytatywnym kiermaszu ciasteczek – znikały błyskawicznie.

Z okazji Walentynek przeprowadziliśmy 2 konkursy: na najładniej wykonaną walentynkę oraz przygotowany dla reprezentantów klas przez Olę z 7b walentynkowy quiz literacki.  Zwyciężczynie konkursu plastycznego to: Zuzanna Nowakowska z klasy 8b oraz Celina Kołaczkowska i Mila Malinowska z klasy 4a. Z konkursem literackim o motywach miłości w bardzo znanych utworach najlepiej poradzili sobie przedstawiciele klasy 8A, następnie klasy 7B i 8B.

Wszyscy wyróżnieni otrzymają słodką nagrodę - bony ufundowane przez Radę Rodziców do wykorzystania w kawiarni Art Cafe w Baranowie.