NAWIGACJA

Zarząd SU 2020/2021 OPIEKUNOWIE SU 2020/2021 REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PLAN PRACY ZEBRANIA SU SZCZĘŚLIWY NUMEREK Podsumowanie I sem. 29 FINAŁ WOŚP Zbiórka darów Śniadanie dla bezdomnych Białe disco I Konferencja naukowa Dzień Gadżetów Dzień Pszczoły Lekcje Europejskie Debata Oksfordzka Dzień Piżamy Pierwszy Dzień Wiosny Klasowy Konkurs Świąteczny

Samorząd Uczniowski

Dzień Gadżetów

W ŚWIECIE GADŻETÓW

Kto z nas choć raz nie dał się skusić na zakup jakiegoś gadżetu, nie podarował go drugiej osobie czy też sam nie został nim obdarowany?

Trudno nie zgodzić się z faktem, że żyjemy otoczeni różnego rodzaju gadżetami, czasami mniej lub bardziej potrzebnymi, ale niewątpliwie potwierdzającymi naszą skłonność do posiadania nowości, ułatwiania sobie życia, próżności czy też podążania za modą.

Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Gadżetów potwierdził zamiłowanie
do gadżetomanii zdecydowanej większości społeczności naszej szkoły. W piątek 13 kwietnia każdy z nas mógł zaprezentować swoje ulubione gadżety. Taka okazja nie zdarza się codziennie, co skwapliwie wykorzystali nie tylko nasi uczniowie. Szkolne korytarze zaroiły się wszelkiego rodzajami gadżetów, nawet takimi, których istnienia nie podejrzewalibyśmy. Zdziwić może przy tym fakt, że wcale nie dominowały wśród nich te związane z elektroniką, bowiem najpopularniejsze okazało się wszystko, co związane z naszym strojem i wyglądem.

Rozstrzygając konkurs na Gadżetową klasę z klasą, kierowaliśmy się nie tylko ilością zgromadzonych przez nią gadżetów, ale także zaangażowaniem uczniów w przygotowanie wizerunku gadżeciarskiej klasy.

Mistrzami okazał się zespół klasy 4b,

na miejscu drugim uplasowały się klasy 2b gimnazjum i 7c,

a za nimi 2a i 6.

Wyróżnienie za odwagę w stylu przebrania otrzymała klasa 5.

Na zwycięską klasę czeka nie lada nagroda, którą jest okolicznościowy gadżet wydrukowany przez szkolną drukarkę 3D od firmy GCC 3D.

  

podstawka do jajka Angry Bird

Dziękujemy wszystkim gadżetowcom za wspólną zabawę sprzyjającą integracji szkolnej społeczności.

Zobacz w galerii pozostałych reprezentantów klas:

http://spbaranowo.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=150 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
  ul. Wypoczynkowa 93
  Baranowo
  62-081 Przeźmierowo
 • (61)652 71 21, (61) 652 71 28
  sekretariat czynny: (pn-pt) 8.00 - 15.00
  sekretariat@spbaranowo.pl

Galeria zdjęć